Zeytinyağındaki Şifa

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde the tarafından oluşturulan Zeytinyağındaki Şifa başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 277 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Zeytinyağındaki Şifa
Konbuyu başlatan the
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan the

the

Üye
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
261
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
23
Konum
ankara

İtibar:

Dünya çapında yapılan tüm araştırmalar, zeytinyağının, beslenmede kullanılacak en doğru seçim olduğunu göstermektedir. Akdeniz mutfağının vazgeçilmesi tekli doğmamış yağ olması nedeniyle; kalp ve damar hastalıklarından, kanserden korunmada etkilidir. Yüksek tansiyon, mide ve bağırsak ülserleri, karaciğer bozuklukları, kansızlık, kabızlık, gut hastalığını tedavi eder. Çocuklarda kemik ve beyin gelişimini olumlu etkiler. Yaşlılığın etkilerini azaltır.

Bütün bu faydaların sağlanabilmesi için, zeytinyağının yapımında, taze, hasarsız zeytin kullanılması şarttır. Kaliteyi tüketici buluşturmayı hedefleyen firmamızın satışa sunduğu ve zeytinyağları, bu özelliklere uygun ve tüketicinin ‘halis’ diye tanımladığı niteliktedir. Firmamız, yapmanın vazgeçilmezi olacak, aynı kalitedeki şarküteri ürünlerini ve pek çok gıda malzemesini de tüketiciye sunmaktadır.
 
Üst Alt