Yusuf İslam Unan

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Yusuf İslam Unan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 276 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Yusuf İslam Unan
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:


Şırnak ilinin Cizre ilçesinde 28 Mayıs 2001 tarihinde doğan Yusuf İslam Unan, güçlü bir müzisyendir. Müzikle olan ilişkisi 9 yıl öncesine dayanmaktadır. Müziğe olan bu tutkusu bir müzik şirketinin kendisiyle ilgilenmesiyle başlamıştır.

En büyük hobisi beat. Yusuf İslam Unan’ın müzik konusundaki en büyük tatbiki şarkı yazma ve hareketli parti müzikleri üzerinedir.

, 2013 yılında Bursa’ya göç etmek zorunda kalmıştır. Bursa’ya yerleştikten sonra şarkı yazmaya ve müzik alanında kendini fazlasıyla yetkinleştirmeye çalışmıştır. Müzikle ilgili güzel işler yapmıştır ve bundan sonraki hayatında müzik üzerinden yürümeyi hedeflemektedir. Birçok ünlü müzik platformunda farklı müzik parçaları yer almaktadır.

Yusuf İslam Unan Instagram

Yusuf İslam Unan
, kendisine ait ilk gönderisini 5 Aralık 2018 tarihinde yaptığı bir Yusuf İslam Unan Instagram hesabına sahiptir. Hesabında kendi yapmış olduğu sosyal medya işlerinden bahsetmiş ve konuya ilişkin öne çıkanlar kısmında çeşitli referanslara yer vermiştir. Her türden sosyal medya işi yaptığına dair ve çeşitli nedenlerle kapanmış olan sosyal medya hesaplarının kendisi tarafından kurtarılabileceğine yönelik paylaşımları bulunmaktadır.

Yusuf İslam Unan YouTube

Yusuf İslam Unan’a ait Yusuf İslam Unan-Konu YouTube hesabında şu müzik parçaları yer almaktadır:

Fix

Dark

Party

Water

Explosion

Thief

Wicked

Boss

Carrion

Anhydrous

Aora

Flowers

Fire

Air parçaları ve bu parçaları içeren oynatma listelerine yer verilmektedir.
 
Üst Alt