Yıldızname Baktır

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde burcualtinsoy tarafından oluşturulan Yıldızname Baktır başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 144 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Yıldızname Baktır
Konbuyu başlatan burcualtinsoy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burcualtinsoy
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
376
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
32
Konum
bursa

İtibar:

Yıldızname bakımı en eski dönemlerden yani Osmanlı’dan beri günümüze gelen bir bakım türüdür. Kişinin isim bilgileri, doğum tarihi ve saati gibi bilgiler ışığında bakılmaktadır. bakmak için bakan kişilerin taşıması gereken ilimler vardır. Bu ilimler havas, cifir ve ebced olarak ana başlıklarda toplanabilir. Yıldızname bir fal çeşidi değildir ve fallar ile ilişkilendirilmemelidir. Daha gerçekçi ve daha kesin bilgiler sunan bu bakım yöntemi günümüzde insanlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Yıldızname bakılırken kişinin doğduğu tarihteki güneş, ay ve gezegen hareketlerine dikkat edilir. Güneş, ay ve gezegenlerin kişinin karakter ve kişiliği konusunda ki etkisi oldukça fazladır.

Kullanıcılarına Yıldızname dışında da pek çok hizmet sağlayan , büyüler ile ilgili de çalışmalar yapmaktadır. , , , dil bağlama büyüsü gibi büyü çeşitlerinin hizmetlerini de sunmaktadır. Bu hizmetleri kullanıcılara sunan Medyum Zeynel Eroğlu aynı zamanda astrolog ve metafizik uzmanıdır. Meslek deneyimleri çocuk yaşta başlayan medyum, babasının mesleğini devralmış ve bu alanda kendisini geliştirerek sürekli kendisine yeni bilgi ve donanımlar katmıştır. Modern, klasik, Hint ve Çin astrolojisine ilgi duyan ve bu alanlarda da çalışmalar yapan medyum, yaptığı mesleği daha iyi bir noktaya taşımak için sürekli olarak araştırmalar yapmakta, Osmanlıca, Türkçe ve Arapça kaynakları gelişiminde aktif olarak kullanmaktadır. Bakım ve büyü hizmetlerinden yararlanmak için site üzerinden medyum ile iletişime geçebilirsiniz.
 
Üst Alt