Yenilikçi Düşünceyle En İyi Girişimlerinizde Doğru Danışmanlık Hizmeti

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde ceylan tarafından oluşturulan Yenilikçi Düşünceyle En İyi Girişimlerinizde Doğru Danışmanlık Hizmeti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 342 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Yenilikçi Düşünceyle En İyi Girişimlerinizde Doğru Danışmanlık Hizmeti
Konbuyu başlatan ceylan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ceylan

ceylan

Üye
Katılım
30 Nis 2020
Mesajlar
643
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
34
Konum
ankara

İtibar:

Yenilikçi Düşünceyle En İyi Girişimlerinizde Doğru Danışmanlık Hizmeti

Türkiye’de faaliyetlerini gösteren birçok araştırma ve geliştirme projelerinde hem yönetim hem de finansal konuların tamamında gerekli desteği danışmanlık olarak sunan firmalar vardır. Etkin bir çalışmanın amacına ulaşması için, alanında başarılı ve son derece titiz çalışan firmalar her zaman ön planda kendini göstermektedir.

Her ne kadar bir danışmanlık adı altında hizmet sunuluyor olsa da, proje dahilinde tamamen iş ortaklığı hedefiyle ilerleyen ve gerekli faaliyetlerini sürdüren Etkin Proje, tüm yapılacak çalışmalara başlanmadan önce teknik ve mali fizibilite çıkartarak bu veriler üzerinde bir harita çıkartır. Ortalama 1 aylık zaman diliminde üretilen bu fizibilite çalışmasıyla, projelerinizde ne gibi değişiklikler yapılacağına ya da Ar-Ge tarafında ne gibi geliştirmeler olacağına yönelik ile bunu sizlere hazır olarak sunar.

Sanayi ve Teknoloji alanlarında da yapılacak tüm işlerde, Ar-Ge ve yenilikçi bir yapı ile hem yurtiçi hem de yurtdışı büyümelerde dik bir hareket göstermesi adına danışmanlık sağlar. analizleriyle birlikte Etkin Proje danışmanlık olarak firmalara proje yönetiminden bilgi ve insan kaynaklarına, fikri mülkiyet haklarından Arge/Tasarım altyapısına kadar birçok yönden destek sağlamaktadır.

Özel projeleriniz için mali vb. tüm konularda danışmanlık dışında de sunmakta olan Etkin Proje ile, hem ekonomik anlamda ülkeye katma değer sunabilecek hem de uluslararası tanıtım olarak gerekli desteklerle yurtdışına açılma planları içerisinde olabileceksiniz.

Yeni Pazar keşfi konularından ürünlerinizin pazarlanmasına yönelik tüm konularda iyi bir danışmanlık hizmetiyle beraber; şirket, çeşitli kurum ve kuruluşlar, limitet şirketleri ve hatta vakıflara kadar birçok alanda ihracat desteğini Etkin Proje ile alabilirsiniz.

Adres:
 
Üst Alt