Yaşam Koçluğu Eğitimi Öneri

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde kafka tarafından oluşturulan Yaşam Koçluğu Eğitimi Öneri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 272 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Yaşam Koçluğu Eğitimi Öneri
Konbuyu başlatan kafka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kafka

kafka

Üye

İtibar:

1 Olumlu Bir Tutum Sürdürün
Olumlu tutum sergileyin onlara ilham verin

2 Tutkulu Olun
Başkalarına yardım etme arzusu ile tutkulu ve empatik olun - bu özellik, müşterinizin duygularını ve başarının önündeki engelleri aşmanıza yardımcı olur.

3 Sabırla Dinleyin
Müşterilerinzi sabırla dinleme hakkında en ince detayları dahi öğrenmenize ve anlatmak istediklerini anlamanıza müşterinizin sorunlarını yardımcı olmada büyük önem taşıyor

4 Fikir Vermeyen
Bir koç olarak işiniz karşınızdakine tavsiyesi vermek değil, müşterinin kariyerlerinde veya kişisel yaşamlarında başarının önündeki engellere çözüm bulmasını kolaylaştırmaktır.

5 Yargılamayın
Dünya, aynı fikirde olmadığınız farklı görüşlere sahip insanlarla doludur. Ancak, onların dünyaya bakış açısı onlara karşı tutumunuzu değişitirmemelidir.

6 Merak Uyandırın
Merak, müşterilerinizin kendi duygularını anlamalarına ve başarılarını nasıl etkilediklerini anlamalarına yardımcı olan bir duygudur onlarda merak uyandıracak sorular sorun...

yaşam koçluğu eğitimi hakkında daha fazla bilgi almak için;

Üst Alt