YabancıGanyan: Yabancı Yarış Tahminleri

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde tr011 tarafından oluşturulan YabancıGanyan: Yabancı Yarış Tahminleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 112 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı YabancıGanyan: Yabancı Yarış Tahminleri
Konbuyu başlatan tr011
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan manmedia

tr011

Üye
Katılım
12 Eyl 2021
Mesajlar
6
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
41
Konum
Türkiye
Cinsiyet
vtEvVy

İtibar:

Site Adı
YabancıGanyan
Site Adresi
https://www.yabanciganyan.com/
Açıldığı Tarih
26 Eyl 2021
Web sitesi at yarışıyla ilgilenen kişilere hitap ediyor. Site yazarları tarafından hem yerli hem de yabancı yarış tahminleri yayınlanıyor. Böylelikle at yarışı oynamak isteyen kişiler tahminlerden yararlanarak kupon yapabiliyorlar. Bu sayede de amaçladıkları kazanma hedeflerine ulaşabiliyorlar.

Sayfada yarışlar günlük olarak yayınlanıyor ve at yarışı tutkunları her gün programları takip ederek bilgi edinebiliyorlar. Tahminleri öğrenmek isteyenler takip edecekleri at yarışı programları için hazırlanmış olan tahmin içeriklerini inceleyebiliyorlar.

Yabancı Ganyan At Yarışı Programları Neler?
Takipçileri için yabancı yarış tahmini veren siteler arasında bulunan yabancı ganyan sayesinde birden fazla at yarışı programının öğrenilmesi mümkün oluyor. Sayfada yer alan yabancı yarışlar bölümü sayesinde siteden zorluk yaşamadan bilgi almak mümkün oluyor. Kaliteli içerik ve tahminler sayesinde bilgi alınabilen at yarışı programları arasında ise şunlar yer alıyor; Doncaster, Sha Tin, Laurel Park, Newbury ve Belmont Park bulunuyor.

Yerli At Yarışı Tahminlerini Öğrenmek Mümkün Mü?
Web sitesi yabancı at yarışı tutkunlarına olduğu kadar yerli at yarışı tutkunları için de hizmet veriyor. Yerli yarışlar bölümünde yakın tarihte düzenlenecek yarışlara dair bilgiler paylaşılıyor. Ayrıca düzenlenecek yerli yarışlar için de tahmin yazıları sayfada yayınlanıyor. Bunun dışında yapılan başarılı tahminler için ayrılmış bir bölümde sitede yer alıyor. Bu sayede sayfanın tahmin başarısına bakılarak kupon doldurmak mümkün oluyor.
 

manmedia

Üye
Katılım
25 Eki 2021
Mesajlar
152
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
23
Konum
Türkiye
Cinsiyet
vtEvVy

İtibar:

Başarılar
 
Üst Alt