WhatsApp Satış

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde the tarafından oluşturulan WhatsApp Satış başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 332 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı WhatsApp Satış
Konbuyu başlatan the
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan the

the

Üye
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
261
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
23
Konum
ankara

İtibar:

E-ticaret başlangıcından bugüne yaşamımızın en önemli parçalarından biri haline geldi. Özellikle dünyanın dört bir yanında yaşanan pandemi süreciyle birlikte her ülkede e-ticaret siteleri en önemli aracı halini aldılar. Ülkemiz de aynı şekilde e-ticaretten bihaber olan birçok insan dahi alacağı en ufak bir şey için online siparişi tercih etmeye başladı ve kargo firmalarının koyduğu kotalar ile bu yığılma engellenmeye çalışıldı.

Çevrim içi olarak yapılan tüm alışverişlerde en önemli problemlerden biri güvenlik sorunudur. İnsanlar alışveriş yaptıkları sitelere veya firmalara karşı güven problemi yaşamaktalar ve bu gayet mantıklı bir tedirginliktir. Bu yüzden firmalar işlemleri ile müşteriyle ürünlerin görsellerinin anlık paylaşımı gibi güven ortamı oluşturma yolunu seçmeye başladılar. Hükümdar Bilişim WhatsApp hattı üzerinden anlık iletişim kurduğunuz ve alışverişin her anını yakın takipte kalabileceğiniz yolu siz de daha cazip bulacaksınızdır.
 
Üst Alt