Vbulletin Nedir?

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde vBulletin kategorisinde aFa tarafından oluşturulan Vbulletin Nedir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 246 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı vBulletin
Konu Başlığı Vbulletin Nedir?
Konbuyu başlatan aFa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aFa

aFa

Mustafa Kemal ATATÜRK
Administrator
CEO
Teknik Admin
Katılım
19 Eki 2019
Mesajlar
177
Tepkime puanı
122
Puanları
193
Konum
İstanbul

İtibar:

Vbulletin Forum Sistemi Nedir?​


Teknoloji çağında bulunmamız sebebiyle hızlı şekilde ilerleyen ve popülerliğe de önem verdiğimiz bu zamanlarda teknolojiden faydalanmamak elbette olmaz. Bizlere kolaylık sağlayan teknolojinin meyvesinden ne kadar yiyebiliriz? Aslında bizler için teknoloji hem güvenli hem de güncel olmalıdır. Bunu bize en kolay yolla sağlayan sistemin adı vBulletin’dir. Böylece “ vBulletin nedir?” sorusu akıllara takılmaktadır. vBulletin veya vB, programlama dili ile çeşitli şekillerde donanım sağlayan, aynı zamanda internet üzerinde son zamanlarda popülerliğiyle dikkat çeken ücretli olan bir program çeşididir. vBulletin, PHP ve MySQL taban yapısını kullanan bir forumdur. Forum sistemi içerisinde bulunması gereken tüm özellikleri barındırdığı için hem güvenlik açısından bir kusursuzluk hem de çok fazla talep gören bir sistemdir. Bu sistemde illegallik söz konusu değildir ancak internet üzerinde başka sürümler de mevcut bulunmaktadır. Bu sürümlerin kullanılması durumunda her an hesaplarınız ele geçirilebilir ve aynı zamanda da vermiş olduğunuz emeğe ve zaman kaybına sebebiyet verdiği için güven sorunu oluşabilir.


vBullettinin genel özelliklerini anlatırsak;


-Dil dosyaları içerisinde Türkçe seçeneği bulunmaktadır. Bu da İngilizce bilmeyenler için büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

-Sürekli kendini güncellemektedir. Aynı zamanda da bu güncellemeleri internet sitelerinden veya firmanın kendi sitesinden takipte bulunabilirsiniz.

- Forumda bulunan her içerik için tema uygulanabilir.

- Kusursuz bir güvenlik altyapısına sahiptir.

vBulletin, diğer bir deyişle paralı bir sistem üzerine kurulmuş popüleritesi de yüksek olan bir programdır. Bizlerin yapmış olduğu işleri hem güvenli kılıp hem de hayatımızı kolaylaştırır.
 
Üst Alt