Vasıtası ile Hiçbir Oyununuz

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde canakar94 tarafından oluşturulan Vasıtası ile Hiçbir Oyununuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 126 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Vasıtası ile Hiçbir Oyununuz
Konbuyu başlatan canakar94
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan canakar94

canakar94

Üye

İtibar:

Eşsiz bir oyun altyapısı vasıtası ile hiçbir oyununuz kesintiye uğramaz ve değişik bir mesele yaratmaz. Siz de oyun oyunlarını test ederek ne demek istediğimizi açıkça anlayacaksınız. Haber ve oyun sektöründe büyük bir dilime hâkim olmayı başaran Spor, her geride bıraktığımız gün çığ gibi büyümeyi de Aralıksız bir şekilde sürdürmektedir. Siz de büyüyen bu parçanın bir delegesi olmak amacıyla geç kalmış sayılmazsınız. Bunun amacıyla Spor en güncel ve en doğru adresi üzerinden siteye eriştiğinize emin olmalısınız. Emin olmak amacıyla de tarayıcınızın adres çubuğunu denetim etmelisiniz.

İnternet üzerinden haberler oynamak amacıyla iki alternatifiniz vardır. Legal adreslere ya da illegal adreslere katılabilirsiniz. İllegal haber sitelerine olan rağbet çok daha çoktur. Hizmet veren adreslerden Spor oyun sitesi, Türkiye’de sık sık tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise para çekme ve adres değişikliği prosedürlerinden kaynaklanıyor. Oyuncuların belirti edilen para çekme alternatiflerinden çekim isteği verdikten sonra meseleler yaşamadıkları bilinmektedir. Ödemeleri yapan haber sitesi, giriş adresine dair meselelerde yaratmaz. Yenilenen giriş adresi üzerinden haberler oynatılıyor. Adres değişikliği ardındanda geçilen yeni adres, siteye engelsiz bir şekilde erişmenize yardımcı olan adrestir. Haftada en az 2 kere bu program baş göstermektedir. Tabi bu hadise hem site yöneticileri hem de siteye kayıtlı oyuncular hem de diğer bütün haber severler doğrultusundan alışılagelmiş bir durum halini almıştır. Tazelenen giriş linki ile siteye giriş olası duruma gelmiştir.

Üst Alt