Valorant En İyi Ayarlar

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde ceylan tarafından oluşturulan Valorant En İyi Ayarlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 255 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Valorant En İyi Ayarlar
Konbuyu başlatan ceylan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ceylan

ceylan

Üye
Katılım
30 Nis 2020
Mesajlar
643
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
34
Konum
ankara

İtibar:

Ultra Bilgi bloğu olarak başta oyun olmak üzere teknoloji, biyoloji,spor ve tarih gibi alanlarda birbirinden özgün ve kaliteli içerikler üretmekteyiz. Blog olarak en önemli hedefimiz; internet ortamındaki Türkçe kaynak eksikliğini gidermektir. Bildiğiniz gibi online ortamda İngilizce kaynak yönünden bir problem bulunmamaktadır. Ancak Türkçe Bilgi veren blogların sayısı oldukça azdır. Var olan blogların birçoğu ise kopya içerik paylaşımı yapmaktadır. Biz Ultra Bilgi bloğu olarak oyun alanında detaylı literatür araştırması yapmakta ve makaleleri yüzde yüz özgün bir şekilde yazmaktayız.Oyun ve teknoloji dünyasındaki son gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip etmenizi tavsiye ederiz.

Valorant bir Riot Games oyunu olup; FPS türündeki ilk oyundur. FPS oyunlarda fare DPI ve hassaslık ayarları oldukça önemlidir. için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Bu tür oyunlarda hedef alma kabiliyetinizi en iyi şekilde kullanabilmek için fare ayarlarının kendinize uygun şekilde yapılması gerekir. Fare hassasiyeti yükseldikçe fare hızı artmaktadır.

Windows arama çubuğunda fare ayarları yazıp; işaretçi hassasiyetini arttır seçeneğinin yanındaki kutuyu boş bırakın. DPI değerinizi 1000’in üzerine çıkardığınızda daha az bir el hareketiyle daha geniş bir hareket alanı elde edebilirsiniz. Eğer DPI değerini yüksek tutacaksanız fare hassasiyetini düşürerek keyifli bir oyun performansı elde edebilirsiniz. Valorant gibi birçok oyun hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için güncel gönderilerimizi takip edebilirsiniz.

Adres:
 
Üst Alt