Uzmanlara Profesyonellere ve Freelancerlara Uzaktan Ulaşın!

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde porsuk53 tarafından oluşturulan Uzmanlara Profesyonellere ve Freelancerlara Uzaktan Ulaşın! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 262 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Uzmanlara Profesyonellere ve Freelancerlara Uzaktan Ulaşın!
Konbuyu başlatan porsuk53
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan porsuk53

porsuk53

Üye
Katılım
30 Ara 2019
Mesajlar
133
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
27
Konum
Rize, Çayeli

İtibar:

Uzmanlara Profesyonellere ve Freelancerlara Uzaktan Ulaşın!

Devrim başladı ve eğer hala farkında değilsen, önemli bir fırsatı kaçırıyorsun demektir. Freelance çalışma sistemi, doktor, diyetisyen, psikolog, gibi profesyoneller için her zaman ortak bir iş alanı olmuştur. Ancak son zamanlarda yaratıcı çalışanların dört duvar arasında kalmamak için en çok tercih ettiğimiz yaşam biçimi haline geldi. Freelance çalışma ağı, zamanımızın en hızlı büyüyen ve profesyonellerin vazgeçilmez ortamı haline geldiğini açıklamaya yönelik bir kanıt sunmaktır. Üstelik bu tarzddaki çalışma şekli durmaksızın daha çok tercih edileceğinden de emin olabilirsiniz.

Pratify ile iş yükünüz, beraber çalıştığınız müşteriler ve gelirinizi kontrol altına almak, serbest çalışmanın büyük bir fırsatırdır. Serbest olduğunuz zaman, sürücü koltuğunda siz varsınız. Hangi işleri sizin üstleneceğinizi, hangi müşteriler için çalışmak gerektiğini ve ödeme miktarını siz belirlersiniz. Uzmanlık alanınıza bağlı olarak, yarı zamanlı saatlerde çalışma şekli ve tam zamanlı ödeme yapma durumu mümkün olabilir. Her ne kadar uzun zaman boyunca devam etse de, şuan Freelance sisteme geçmenin tam sırası. Bu sisteme sizde katılabilirsiniz. Elbette Freelance çalışmak aynı zamanda doktorlar, veterinerler, ve gibi akla gelen tüm bölümler için mükemmel bir tercih haline geldi.

Pratify uzaktan ve esnek çalışma da bir avantajdır. Serbest projeler, üzerinde çalışmak ev ofisinizde rahat çalışmayı ve sizin istediğiniz saatleri çalışmayı içerir. Pratify ile çalışma tarihleriniz belli olacak, nerede ve nezaman çalışacağınıza kendiniz karar vereceksiniz. Pratify ile her profesyonel alanda hizmet verebilirsiniz. Sağlıkla ilgili uzmanlardan üzerinden hertürlü yardım desteği alabilirsiniz. Pratify ile uzmanlık alanlarınınızı sosyal medya takipçilerinizle hemen paylaşabilirsiniz.
 
Üst Alt