Uzaktan Eğitim Sistemi

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde nullsix tarafından oluşturulan Uzaktan Eğitim Sistemi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 333 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Uzaktan Eğitim Sistemi
Konbuyu başlatan nullsix
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nullsix

nullsix

Üye
Katılım
30 Ara 2019
Mesajlar
478
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
35
Konum
adana

İtibar:

Uzaktan Eğitim Sistemi

belirli bir fiziksel ortamda bulunma zorunluluğu olmaksızın eğitim yapmaya imkan sağlar. Bu sistem ile zor şartlar altında bir araya gelmesi mümkün olmayan eğitici grubu bir araya getirebilirsiniz. Bu sistem ile ortamınızda olmayan öğrenici gruba vermeniz gereken eğitimi verebilirsiniz.

E-uzaktan eğitim sistemi ile eğitim kurumlarında öğrenciler öğrenmeleri gereken konuları diledikleri saatte alabilirler. Canlı derslere zamanlarını planlayarak katılabilirler. Böylece çalışan vakti olmayan bu yüzden eğitim alamayan kişiler de eğitim programlarına dahil olmuş olur. Birçok insan iş hayatında yer aldığı için dershane, özel ders ve kurslara katılamaz. Bu durumu önlemek, herkesin eğitim almasını sağlamak için sanal sınıf ortamları oluşturulmaya başlandı. Uzaktan eğitim ile kişiler bulundukları ortamdan sisteme dahil olabilir, canlı video görüşme teknikleri ile etkileşimde bulunabilir, konuyla ilgili sorular sorup dönütler alabilir.

5.png


Uzaktan eğitim sistemi Koronavirüs salgınından sonra daha çok ön plana çıkmaya başladı. Birçok iş yerleri ve şirketler toplantılarını ve görüşmelerini uzaktan eğitim sistemi ile yapmaya başladı. Firma elemanlarınıza eğitim vermek istiyorsunuz fakat bunun için ne zaman, ne yer için imkanınız var. Bu durumda uzaktan eğitim sistemi ile sorunu çözebilirsiniz.

Uzaktan eğitim sisteminin en büyük avantajı eğitimi zamana ve mekana bağlı olmaktan çıkarır. Dersler öğrencilere online olarak aktarılır. Online sistemde kişiler tıpkı sınıftaki gibi sorular sorabilir, etkileşimde bulunabilir. Uzaktan eğitim sistemi hakkında detaylı bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz. Web sitemize ulaşmak için E-uzaktan.com bağlantı adresini kullanabilirsiniz.

Uzaktan eğitim sistemi kurmak için e-uzaktan eğitim programı kullanmalısınız. Uzaktan eğitim sistemleri kolay kullanımlı ara yüzleri ile yönetici, eğitmen ya da öğrenci olsun herkesin üzerine düşen işlemleri pratik bir şekilde yapmasını sağlar. Sistem oldukça basit olup kullanımı çok kolaydır. İstediğiniz sisteme entegre edebilirsiniz. Bilgisayar, tablet ve mobil cihazlar ile uzaktan eğitim sistemine dahil olabilirsiniz. Firmamız sizin için sistemi entegre hale getirecek ve sizin talepleriniz doğrultusunda gerekli düzenlemeleri yaparak hızlı bir şekilde eğitime başlamanızı sağlayacaktır.

 
Üst Alt