Üyelik Çalışabilmeniz Amacıyla

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde canakar94 tarafından oluşturulan Üyelik Çalışabilmeniz Amacıyla başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 214 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Üyelik Çalışabilmeniz Amacıyla
Konbuyu başlatan canakar94
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan canakar94

canakar94

Üye
Katılım
17 Kas 2020
Mesajlar
118
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
31
Konum
İngiltere

İtibar:

Spor itimat edilir yabancı haber sitelerinden bir tanesidir. Gereken meşru özellikleri sağladığı ve emniyet tedbirlerini aldığı görülebilmektedir. Hesap açma hususu ile ilgili kaygı duymayacağınız, para yatırma hususu ile ilgili kaygı duymayacağınız sitelerden bir tanesidir. Açtığınız ya da açacağınız hesaplar ve göndereceğiniz paralar ile beraber, her şeyi her gün, her saat kullanabilirsiniz.

Spor sitesi ile çalışabilmeniz amacıyla, her hizmeti kullanıp, para kazanma talihini elde edebilmeniz amacıyla, Spor üyelik prosedürünü yapacaksınız. Üyelik prosedürünü yapacaksınız lakin bu prosedürü gerçekleştirme amacıyla, para ödemeyeceksiniz. Üyelik prosedürünü yapacaksınız lakin bu prosedürü gerçekleştirme amacıyla belge göndermeyeceksiniz. Hizmet bedeli, prosedür ücreti, komisyon masrafı ile karşılaşmayacaksınız. Para yatıracaksınız, yaptıracağınız para tamamı ile sizler doğrulusunda iddaa oyunlarında ya da oyun alternatiflerinde kullanılacaktır. Üyeliğin onaylanmaması gibi bir hal gündeme gelir ise, müşteri hizmetleri ile görüşebilir ve sebeplerini yazılı ve Türkçe dil opsiyonunda öğrenebilirsiniz.
 
Üst Alt