UV Baskı Makine Satışı

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde burcualtinsoy tarafından oluşturulan UV Baskı Makine Satışı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 124 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı UV Baskı Makine Satışı
Konbuyu başlatan burcualtinsoy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan manmedia
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
385
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
32
Konum
bursa

İtibar:

Site Adı
UV Baskı Makine Satışı
Site Adresi
https://mejet.net/
Açıldığı Tarih
25 Eyl 2021
UV baskı, tüm baskı modellerine kıyasla, aralarında en dayanıklı olan baskı modelidir. Diğer baskı türlerinden olmayan UV baskı, en küçük boyuttaki boya taneciğini yapılacak ürünün üstüne işler ve boyalarının ürüne işlendiği anda ultraviyole ışınlar ile boya kurutulmaya başlar. Bu işlem de ortalama 1 saniye sürmektedir. Geçmiş yıllarda baskı yaptırmak isteyen insanlar, küçük bir baskı işi ile çok zaman kaybederdi. UV baskı sayesinde, insanlar hem kaliteli baskı hem de zaman kaybı konusunda çözümlere ulaştı. Normal baskı ile UV baskıyı karşılaştıracak olursak, UV baskı normal baskılara kıyasla çok daha kaliteli, canlı renk, solmayan, tam renk veren baskı modelidir. UV baskı, mürekkebin yüzeye püskürdüğü gibi ışınlarla kısa sürede kurumasıdır. UV baskı makinesi özel üretilir ve özel yazıcılar kullanılır. Geleneksel baskı yönteminde solvent adı verilen mürekkep ile hazırlanan bir baskı türüdür. Geleneksel baskı yöntemi ile yapılan işlemlerde kullanılan mürekkep çevreye büyük zararlar verebilir.

Uyum sağlayan tüm yüzeylerde, UV baskı makinesini kullanabilirsiniz. Ayrıca dijital baskı makinesi cihazları da tercih edilmektedir. Günümüzün teknolojisi ile UV baskı makinelerinde teknoloji çok gelişmiş, birçok alanda yenilikler yapılmıştır. Dijital baskı avantajlı bir yöntem olarak görülmeye başlanmıştır. Bu yüzden çok tercih edilen UV baskı makineleri, dijital baskının olmazsa olmazıdır. Hangi yüzeylerde UV baskı makinesini kullanabiliriz? Ahşap yüzeyde kullanılabilir. Cam yüzeyde kullanılabilir. Etiket yüzeyinde kullanılabilir. Seramik, taş ve pleksi yüzey çeşitlerinde kullanılabilir. Bu cihazların yanında etiket baskı makinesi cihazları da tercih edilmektedir. Son olarak telefon, TV gibi elektronik eşyaların yüzeylerinde kullanılabilir. UV baskı makinesinin en önemli faydalarından biri doğaya zarar vermemesidir. Buharlaşma olmadığı için doğaya veya çalışma ortamına zehirli gaz yayılması yapmaz. Bu sayede UV mürekkebi çevre dostu bir üretimdir. Birçok faydayı bir araya getiren UV baskı makinesi, geleneksel makinelere kıyasla daha çok tercih edilmektedir. Sizde tüm bu cihazlar ve plotter cihazları için hemen bizimle iletişime geçebilir ve fiyat alabilirsiniz.
 

manmedia

Üye
Katılım
25 Eki 2021
Mesajlar
152
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
23
Konum
Türkiye
Cinsiyet
vtEvVy

İtibar:

Başarılar
 
Üst Alt