Ürün Fotoğraf Çekim Teknikleri

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde the tarafından oluşturulan Ürün Fotoğraf Çekim Teknikleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 305 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Ürün Fotoğraf Çekim Teknikleri
Konbuyu başlatan the
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan the

the

Üye

İtibar:

Fotoğrafçılığa yeni başlayanlar için ilk ürün çekimleri bunaltıcı görünebilir. Ancak birkaç turdan sonra, her adım daha doğal hale gelecek ve bunu düşünmenize bile gerek kalmayacak. Hükümdar bilişim farklı ürün fotoğraf çekimleri için fikir alabileceğiniz bir adres. şu şekilde ele alınabilir;
1. Arka planınızı ve ürününüzü ayarlayın. Doğru arka planı elde etmek zahmete değer, çünkü tüm düzenleme sürecini basitleştirir.
2. Aydınlatma doğru olsun. Resimlerinizin kalitesini tanımlayan bir belirleyici faktör varsa, bu ışıktır.
3. Bir tripod kullanın. Aksi takdirde kameranızı hareket ettirmeden elinizde tutarken, tüm ürününüze odaklanmaya çalıştığınızda bulanık görüntüler ortaya çıkacaktır.
4. Herhangi bir ürün fotoğrafçılığı çekimi için en önemli unsurdur doğru bir DSLR kamera seçimidir.
5. Son işlemeyi unutmayın. Çekimden sonra resimlerinize rötuş yapmak parlak bir görünüm elde etmek için çok önemlidir.

Üst Alt