Üniversite Öğrenci Forumu

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde pcshift tarafından oluşturulan Üniversite Öğrenci Forumu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 203 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Üniversite Öğrenci Forumu
Konbuyu başlatan pcshift
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan pcshift

pcshift

Üye
Katılım
11 Eyl 2020
Mesajlar
67
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Yaş
41
Konum
ev

İtibar:

vbulletin4_logo.png


Her yıl olduğu gibi üniversite öğrencileri için kayıt ve yerleştirme dönemleri başlıyor. Öğrencilerin kazandıkları okullar ve okumak için gidecekleri iller hakkında detaylı bilgi sahibi olabilecekleri web sitemiz yayın hayatına başlamıştır. Sizler gibi üniversite hayatına ilk adımı atacak kişilerin toplandığı ve bilgi paylaşımlarında bulunduğu bu platformda karşılaşabileceğiniz tüm zorluklarla ilgili detaylar en ince ayrıntısına kadar üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır. Aklınıza takılan soruların cevaplarını forum sitemizde aktif olarak diğer üyelere yöneltebilir ve cevaplar arayabilirsiniz. Ayrıca devlet kurumları ve vakıfların ihtiyaç sahibi öğrenciler için her yıl düzenli olarak sunduğu burslar sayesinde üniversite öğrencilerinin okumalarına yardımcı olabilmek adına önemli adımlar bu yılda atılmaktadır.

Haberdar olabileceğiniz ve başvuru tarihleri ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz ile sizde başvurunuzu yaparak öğrenim hayatınız boyunca size maddi destek sağlayacak burslardan bilgilerinizi sunmanız neticesinde faydalanma imkânı yakalayabileceksiniz. Üniversite yerleşiminden sonra da aynı bölümü paylaştığınız kişiler arasında bilgi paylaşımlarını sürdürerek web sitemizde ki paylaşım platformlarını kullanarak öğrenciler arasında bilgi paylaşımında aktif rol oynayabilirsiniz.
 
Üst Alt