Ümraniye Bilgisayar Servisi Sitesi

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde burcualtinsoy tarafından oluşturulan Ümraniye Bilgisayar Servisi Sitesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 132 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Ümraniye Bilgisayar Servisi Sitesi
Konbuyu başlatan burcualtinsoy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burcualtinsoy
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
383
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
32
Konum
bursa

İtibar:

Site Adı
Ümraniye Bilgisayar Servisi
Site Adresi
https://www.umraniyeticaret.com/
Açıldığı Tarih
30 Mar 2021
Teknolojik cihazlarda en fazla kullanılan ürünler olarak bilinen bilgisayar ve cep telefonları aşırı kullanımdan kaynaklı olarak zaman zaman arıza yapabilmektedir. Özellikle bilgisayarlar bazen kişisel bazen iş maksatlı kullanımı ile son derece önemli olduğundan, arıza yaptığında hızlı bir şekilde çözümlenmesini isteriz. Ümraniye bilgisayar servisi farklı bilgisayar markalarında onarım hizmetleri vermektedir. Bazen donanımı ile ilgili olabilen bu hatalar bazen yüzeysel olmaktadır. Örneğin en sık talep edilen tamir işlemlerinden biri ekran değişimi olarak bilinmektedir. Bilgisayar ekranlarının kırılgan olması ve aksilikler durumunda bu ekranlar kırılabilmekte, çatlayabilmektedir. Ümraniye Bilgisayar Servisi bu ve daha pek çok tamir işlemini sizlere etkin bir şekilde sunmaktadır.

Ümraniye Bilgisayar Servisi pek çok farklı bilgisayar markası üzerinde hizmet vermektedir. Bilgisayarınızın markasına göre uygun yedek parça kullanarak işlemlerinizi kaliteli ve hızlı bir şekilde gerçekleştiren firma aynı zamanda ikinci el alımda yapmaktadır. Bilgisayarcı firma masaüstü veya laptop bilgisayarınıza dair tamir edilmesi gereken sorunu belirleyerek en uygun işlemleri yapmakta ve birinci kalite ürünler kullanarak sorunlarınızın uzun süreli tekrarlamasının önüne geçmektedir. Laptop klavye değişimi, bilgisayar ekran değişimi, şarj soket değişimi gibi tamir işlemleri hakkında detaylı bilgi almak, fiyatlar hakkında firma ile iletişime geçmek ve web sitesini incelemek için adresinden yararlanabilirsiniz.
 
Üst Alt