Ümraniye Bilgisayar Servisi Firmaları

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde burcualtinsoy tarafından oluşturulan Ümraniye Bilgisayar Servisi Firmaları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 214 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Ümraniye Bilgisayar Servisi Firmaları
Konbuyu başlatan burcualtinsoy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burcualtinsoy
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
384
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
32
Konum
bursa

İtibar:

Günümüzde en sık kullanılan teknolojik cihazlardan biri olan bilgisayarlar, eğitimden iş hayatına kadar pek çok sektörde aktif olarak yer almakta ve büyük bir görev üstlenmektedir. Her türlü bilginin kayıtlı tutulduğu bilgisayarların temel bakımları ve kontrolleri sık sık yapılmalıdır. Aksi halde bilgi kaybı yaşanabilmekte ve bu bazen büyük sorunlara neden açabilmektedir. bilgisayar bakım, tamir ve 2.el bilgisayar alımı yapmakta olan bir firmadır. Bilgisayarınızın tamire, bakıma ihtiyacı olduğu durumlarda başvurabileceğiniz firma en iyi kalitede hizmeti sunmak için çabalamaktadır.

2005 yılından bu yana müşterilerine en iyi ve en kapsamlı şekilde hizmet sunabilmek amacı ile sürekli gelişen ve imkanlarını geliştiren Koliva Bilgisayar, olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Bozulan bilgisayarlarınız için tamir ve bilgisayar bakımı, 2.el bilgisayar alımı, akıllı saat alımı gibi hizmetleri müşterilerine sunan firma uygun fiyat yüksek kalite anlayışı ile çalışmakta bu sayede memnun müşteriler elde etmektedir. İstanbul içinde sizler için en iyi kalitede hizmet sunmayı amaçlayan ve bu doğrultuda sürekli gelişerek ilerlemeye devam eden Koliva Bilgisayar, taleplerinize anında cevap verebilecek, sorunlarınıza hızlı çözümler üretebilecek çalışma kapasitesi ile hizmetinizdedir. Bilgisayar satışı ve teknik destek hizmeti ile yapılandırılan Koliva Bilgisayar, olarak yaklaşık 15 yıldır bu sektör içerisinde yer almakta ve bünyesine kattığı değerler doğrultusunda müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Sizde bilgi ve fiyat almak için hemen adresine gelebilirsiniz.
 
Üst Alt