Ücretsiz VPN Tarayıcı Uygulaması

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde burcualtinsoy tarafından oluşturulan Ücretsiz VPN Tarayıcı Uygulaması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Ücretsiz VPN Tarayıcı Uygulaması
Konbuyu başlatan burcualtinsoy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burcualtinsoy
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
413
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
32
Konum
bursa

İtibar:

Site Adı
Ücretsiz VPN Tarayıcı Uygulaması
Site Adresi
https://play.google.com/store/apps/details?id=net.litebrowser
Açıldığı Tarih
16 Haz 2022
Proxy olarak bilinen tarayıcı uygulaması, sunucu ve tarayıcı arasında yer alarak tarayıcınızdan gelen istekleri onaylamaktadır. Aynı zamanda, internet sunucusuna da bağlantı kuracağınız internet sitesine bağlantı isteğinizi iletmektedir. Ülkemizde, özellikle girişi yasaklanmış olan web sitelerine erişimde Proxy browser sık kullanılmaya başlamıştır. Bu nedenle, proxy browser uygulamasının son derece önemli bir platform olduğunu söyleyebiliriz. Kullanıcı olarak doğrudan doğruya internet tarayıcısına yazmak yerine, ücret ödeyerek ya da ücretsiz bir şekilde vekil sunucu hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu hizmet sitesine yazarak sunucu hizmetleri hakkında destek alabilirsiniz. Lite browser sitesi üzerinden alabileceğiniz bu hizmetin yanı sıra, kurulum yaparak da bu uygulamadan yararlanabilirsiniz.

Dahili sistem güvenliğinizi sağlayan Proxy tarayıcısının yanı sıra, vpn browser uygulama hizmetini de bu platform üzerinden alabilirsiniz. Verilerinizin güvenliğinin sağlanması için vpn browser hizmeti size göre olacak bir uygulamadır. Verilerinizin toplanıp paylaşıldığının nasıl yapıldığının anlamlandırılması, güvenliğin ilk adımı olmaktadır. Veri gizliliği ve güvenliği yöntemleriyle bu uygulamayı kullanabilmeniz mümkündür. Bölgelerinize ve kullanımınıza ya da yaşınıza göre veri gizliliği ve güvenliği değişkenlik gösterir. Geliştiricilerin sağlamış olduğu bu bilgiler ise zaman içinde güncellemeyle yenilenecektir. Bu güncellemeleri sağlamak adına ise link üzerinden destek alabilirsiniz.
 
Üst Alt