[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde burcualtinsoy tarafından oluşturulan Ücretsiz Online Fransızca Dersleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 199 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Ücretsiz Online Fransızca Dersleri
Konbuyu başlatan burcualtinsoy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burcualtinsoy
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
376
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
32
Konum
bursa

İtibar:

Site Adı
Ücretsiz Online Fransızca Dersleri
Site Adresi
https://www.youtube.com/channel/UC3JYej3asgx4D7iAf8QSWXQ
Açıldığı Tarih
9 Ara 2021
Teknolojinin gelişimiyle birlikte, online işlemlerinde önemi artmaya başlamıştır. Aynı zamanda, online işlemlere ve derslere duyulan önemde bu sayede artış göstermiştir. Artık yüz yüze eğitimlere katılmadan Youtube kanalı sayesinde, farklı tip eğitimler alabilmek mümkündür. Fransızca dersleri bu eğitimlerden bir tanesidir. Videolarda anlatılan dersler, öğrencilerin kısa sürede bu dersleri kavraması ve Fransızca konuşabilmesi amacıyla planlanır. Bunun yanı sıra, derslerde anlatılanlara nasıl çalışacağınız konusunda da farklı bilgiler verilmektedir. Fransızca öğreniyorum diyebilmek adına, bu kanalda verilen dersleri kesintisiz bir şekilde takip etmelisiniz. Fransızca, zor telaffuz edilen bir dildir. Bu nedenle, derslerin atlanmadan takip edilmesi son derece önemlidir.

Video içeriklerinde Fransızca gramer ve Fransızcaya nasıl çalışılması gerektiği konusunda belli başlı detaylar da yer alır. Aynı zamanda, kelimelerin karşılaştırılması ve dersin pekişmesi adına da çeşitli anlatımlara bu kanalda yer verilmiştir. Örneğin, tanışma, alışveriş ve benzeri günlük işlemler için nasıl davranmanız gerektiği konusunda bilgileri bu videolar sayesinde edinebilirsiniz. Çünkü ders videolarında bu konuların üzerinde durularak, Fransızcayı hızlı bir şekilde öğrenmeniz amaçlanmaktadır. Fransızca derslerini veren eğitmen ise alanında uzmanlaşmış bir öğretmendir. Bu nedenle, doğru bilgiler ve söyleyiş şekilleriyle Fransızcayı öğrenebilmeniz mümkündür. Bu konuda çeşitli ipuçları da alabilmenizin mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Dersleri detaylı bir şekilde gözden geçirmek isteyen bireyler, Aykut Yavuz Fransızca Dersleri kanalına abone olarak videoları takip edebilirler. Aykut Yavuz bu kanalı 11 yaşında kız öğrencisi vefat ettikten sonra herkes istediği kadar ve kesintisiz eğitim alabilmesi için açmış ve günümüzde binlerce takipçiye ulaşmıştır. Sizde tüm içerikler için kanala abone olabilirsiniz.
 
Üst Alt