Tuzla Psikiyatrist Tavsiyeleri

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde burcualtinsoy tarafından oluşturulan Tuzla Psikiyatrist Tavsiyeleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 33 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Tuzla Psikiyatrist Tavsiyeleri
Konbuyu başlatan burcualtinsoy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burcualtinsoy
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
383
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
32
Konum
bursa

İtibar:

Site Adı
Tuzla Psikiyatrist Tavsiyeleri
Site Adresi
https://drahmetyassa.com/
Açıldığı Tarih
18 Mar 2022
Psikiyatri hizmetlerine her bireyin ihtiyacı olabilmektedir. Bireylerin aile içinde, iş hayatında, cinsel yaşamında ya da okul hayatında yaşayabildikleri birtakım sorunlar olabilmektedir. Bu sorunlarla baş etmenin yollarını alan bireyler için mutlaka psikiyatriste başvurmalıdırlar. Tuzla psikiyatrist hizmetleri sayesinde, bilişsel davranışçı terapiler, sanal gerçeklik ile psikoterapi, ilaç tedavisi, cinsel terapi, çift terapisi, stres azaltma programları gibi tedavilerden yararlanabilirsiniz. Sorununuzu belirttiğinizde, alanında uzman olan psikiyatristler, uygun tedavi yöntemini uygulayacaktır. Psikiyatrist hizmetlerinin yanı sıra, düzenli terapilerden yararlanmak adına, Tuzla psikolog talebinde de bulunabilirsiniz. Her türlü psikolojik sorunun tedavisi mümkün olduğu için kişisel ya da ailevi problemlerinizi gönül rahatlığıyla uzman psikologlara anlatabilirsiniz.

Bu anlamda sunulan tedavilerin kanıta dayalı, empatik yaklaşımlarla ve alanında uzman kadro eşliğinde verildiğini söyleyebiliriz. Özellikle, Tuzla sanal gerçeklik tedavi şekli, bu yönde kullanılan sanal gerçeklik gözlüğüyle yapılır. Teknolojik aletler ve bilgisayarlar ile yapılan bu terapi türü, oldukça yenilikçi bir bakış açısıyla geliştirilmiştir. Aldığınız terapiye ek olarak bu tedavi türünün yapıldığını söyleyebiliriz. Danışanların herhangi bir korkusu varsa, bu korkunun üzerine gitmek ve azaltmak adına sanal gerçeklik terapisi yapılır. Bir diğer ilgi çeken yöntemler arasında; Tuzla TMS tedavisi yer almaktadır Cildin bütünlüğünün bozulmadan, cihazla beyin uyarımı yapılması tedavisidir. Manyetik simülasyon olarak da uygulandığını söyleyebiliriz.
 
Üst Alt