Tez Yazım Hizmeti

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Tez Yazım Hizmeti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 169 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Tez Yazım Hizmeti
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye

İtibar:

Özellikle yüksek lisansın eğitim almak, akademisyen olmak gibi amaçlardan sapıp askerliği tecil ettirebilmek gibi amaçlarla yapılmaya başlandığı için belki de yüksek lisans yapmanın asıl kısmı olan tez yazımının kurtulmak istenen bir iş olması da normal görülebilir. Bu kişiler diyerek bu sektörde hizmet veren sitelerden yardım almaktadır. Elbette talep olan yerde arz da olacaktır ekonomik prensipler çerçevesinde. Yine de kabul edilebilecek bir hata değilken, bir de gerçekten yüksek lisans yapmayı istediği için ya da bir amacı olmaksızın yüksek lisans yapan kişilerin böyle bir yola başvurması kabul edilebilir olmadığı gibi anlaşılamaz da.

Başkasına tez yazdırmak ideal bir üniversite ortamında aslında mümkün olmamalıdır. Çünkü tez yazımı tek başına yapılan bir iş değildir. Danışman ile birlikte yapılır. Teoride danışman ile öğrenci tezin konusunu seçmekten, teslimine kadar her adımda birlikte hareket ederler. Öğrenci yazdığı kısımları bölüm bölüm danışmana kontrol ettirir. Onun ikazlarına uyarak tekrar tekrar düzeltmeler yapar. Oysaki şimdiki öğrenciler nedir umursamadan bu işini bir başkasına yaptırmaktadır.

Üst Alt