Tez Konusu Belirleme

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Tez Konusu Belirleme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 155 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Tez Konusu Belirleme
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:


Tez konusu, çoğu zaman tezi yazacak olan kişi tarafından seçilir ve danışmanı tarafından onaylanır. Ama bu her zaman böyle olmayabilir. Danışmanınız, kendisinin öğrenmesi gereken, veya kendisine bir şekilde gerekli olan bir konuyu size tez konusu olarak verebilir. siteleri bu aşamada size yardımcı olabilir. sitelerinin kaliteli hizmet vermesi bu aşamada önemlidir. Birden fazla danışmanınız varsa veya danışmanınızdan başka hocalara da tez konusunda danışıyorsanız, onların kendi aralarında tez konusu ile ilgili anlaşmazlık çıkabilir. Arada kalabilirsiniz. Danışmanınız tez konusunu sizin bulmanızı isteyip sonra araştırıp geldiğiniz her konuya bu olmaz diyebilir. Danışmanınızla birlikte belirlediğiniz veya danışmanınızın belirlediği bir konuyu danışmanınızın hayır diyemeyeceği bir başka hoca da değiştirebilir.

Hatta danışmanınız kendisi de sonradan konuyu “Boşver bunu” deyip değiştirebilir. Hiç istemediğiniz bir konuda tezinizi yazmak zorunda kalabilirsiniz. Ama bütün bunlar olmayıp tez konunuzla ilgili hiçbir sorun çıkmadan sağ salim bu dönemi başlatabilirsiniz de. Bunlar sizin çok sınırlı şekilde etkili olabileceğiniz, çoğunlukla sizin dışınızda gelişecek ihtimallerdir. Ve bunlara hazırlıklı olmalısınız. Özellikle de yazdığınız ilk tez ise bu, konuyu hiç önemsemeyin. Daha önceden sizin konunuzda var ise internetten araştırmanızda lehinize olacaktır.
 
Üst Alt