Telegramdan Nasıl Para Kazanılır?

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Webmaster Genel kategorisinde aFa tarafından oluşturulan Telegramdan Nasıl Para Kazanılır? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 201 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Webmaster Genel
Konu Başlığı Telegramdan Nasıl Para Kazanılır?
Konbuyu başlatan aFa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aFa

aFa

Mustafa Kemal ATATÜRK
Administrator
CEO
Teknik Admin
Katılım
19 Eki 2019
Mesajlar
177
Tepkime puanı
122
Puanları
193
Konum
İstanbul

İtibar:

Telegramdan Para Kazanma​


Merhabalar sevgili okur, Telegramdan para nasıl kazanılır? sorusuna geçmeden evvel sizlere Telegram nedir’i açıklayalım. Günümüzde bizler sosyal olarak iletişim halindeyiz ve biz için de en kısa yoldan herkesin kullandığı gibi bir iletişim ağı olan Whatsapp benzeri kullanılagelen bu sisteme Telegram diyoruz. Telegram 2013 yılında Rus yazılımcı Nikolai ve Pavel Durov kardeşlerden tarafından ortaya çıkarılmıştır. Hem hızlı hem de güvenilir olması yönüyle kısa zamanda milyonlarca kullanıcıya ulaşmış ve çokça tercih edilmiştir ve halen edilmektedir. Neredeyse günümüzde her beş kişiden biri bu uygulamayı kullanmaktadır. Telegramda herhangi bir üye sınırlaması olmamasının yanı sıra kontrol tamamen sizdedir. Bu uygulama, akıllı telefonlar ve bilgisayarlar üzerinden kullanılıyor olması ve en önemlisi de ücretsiz olması uygulamayı çekici kılmaktadır. Ayarlar kısmındaki adımlı doğrulama seçeneği, uçtan uca şifreleme yaparak bu programı güvenilir kılar. Bu uygulamada çoklu profil resimleri, çoklu telefon uygulamaları, özel sohbet seçenekleri de alternatifi çoğaltmaktadır.

telegram-superalem.org.jpg

Hemen Telegramdan para kazanma sorusuna cevap verelim.Telegram'da Coin Olayı


Öncelikle bu uygulamayı Playstore ve Apptore uygulamalarından indirmeniz gerekmektedir. İndirdikten sonra bir hesap açıp kullanıcı adı belirlemelisiniz. Tabii Telegram çok gelişmiş bir uygulama olduğundan çeşitli yazılımlar yer almaktadır. Bunlar sizlere kolay görevler vererek belli miktarlarda coin bir diğer adıyla kripto para kazandırmaktadır. En basitinden reklam izleyebilirsiniz, “visit sites” diyerek reklam sayfasında bir süre bekledikten sonra sizin için belirlenmiş olan miktarı Telegram otomatik olarak hesabınıza yatıracaktır.

Bir başka türlü coin kazanmak, gruplara katılıyor olmanız, “Join Chats” e tıklayarak, size verilen sürede o grup içerisinde üye olarak kalmanız sizlere coin kazandırmaktadır ve sonrasında isteğiniz dahilinde gruptan ayrılabilirsiniz. Tabi ki daha uzun süre grup içerisinde bulunabilirsiniz ve sizlere verilen görevlerden daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. İlk başlarda kazanılan miktarlar çok cüzi olsa da zaman içerisinde artış gösterecektir. Verilen görevleri yerine getirerek coinleri cüzdanınızda biriktirmiş olursunuz. Ayrıca botlarda çekim limitlerini görme imkanınız bulunmaktadır. Botlarda minimum düzeyde çekim limitine ulaşırsanız eğer ödeme yapılacaktır. Hatta video ve görevler bitmeden çok kısa süre içerisinde bakiyeler cüzdanınızda gözükmektedir. Sizlerde kısa sürede coinler biriktirip kazanım sağlayabilirsiniz.


Telegramdan Para Kazanmak İçin En Popüler Yöntem


Bahsettiğimiz yöntem link kısaltmadır. Günümüzde birçok link kısaltma servisi bulunmakta ve bu servisleri kullanıp popüler bir konunun linkini kısaltarak telegram gruplarınızdan paylaşabilir ve tıklama başına para kazanabilirsiniz.

Peki en sık kullanılan link kısaltma servisleri nelerdir?

  • bc.vc
  • link.tl
Bu ikisi en popülerleri. Bunlardan başka link kısaltma siteleri de var. Araştırabilirsiniz. Bu yöntemle konularınızın linkleri whatsapp gruplarından veya telegram gruplarından paylaşabilirsiniz.

Neden Telegram?


  • Telegramda üye sınırı whatsapptan çok daha fazladır.
  • Telegram grubuna girdiğinizde bütün mesaj geçmişini görürsünüz.
  • Görüntüleme sayısını görebilirsiniz
  • Telegram botlarını kullanıp grubu kısıtlayabilirsiniz
  • Grubu mute moduna alıp sadece kendinizin paylaşım yapmasını sağlayabilirsiniz.
Sizlere “Telegram Nedir ve Telegramdan Nasıl Para Kazanılır?” sorularını cevapladık. Umarım sizler için faydalı olmuştur.
 
Üst Alt