Tekno-Cloud | Teknoloji Sitesi

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde porsuk53 tarafından oluşturulan Tekno-Cloud | Teknoloji Sitesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 413 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Tekno-Cloud | Teknoloji Sitesi
Konbuyu başlatan porsuk53
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan porsuk53

porsuk53

Üye
Katılım
30 Ara 2019
Mesajlar
133
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
28
Konum
Rize, Çayeli

İtibar:

Küçük yaşlardan beri yeniliğe, teknolojiye ve oyunlara ilgili oldum.Yaşıtlarımın çizgi-film izlediği zaman aralığında ben bilim kurgu filmlerini gözlerimi kırpmadan takip ederdim. Elbette dijitalleşen çağımızda aramızda benim gibi birçok insan var. Hatta artık çocuklarımız telefon-tablet-bilgisayar üçlüsü ile büyüyor.
Bizler ilgi duyduğumuz teknolojiyi de teknolojinin bir getirisi olan platformlardan, yani internet sitelerinden takip ediyoruz fakat ne yazık ki günümüzde bu konularda içerik üreten sitelere baktığımız zaman hep birbirini tekrar eden kopyala-yapıştır yazılar görüyoruz.
Arkadaş önerisi ile keşfettiğim tekno-cloud.net sitesi ise bahsi geçen durumun dışında kalıyor. Başta Teknoloji, Mobil ve Oyun kategorilerinde olmak üzere içi dolu ve özgün içerikler mevcut. Üstelik bu içeriklerin arasında hepimiz açısından faydalı olabilecek rehber yazılar da var.
Vakit öldüreyim diye girdiğim siteden çıkamaz hale geldim, haber içerikleri de paylaştıkları için artık gündemi Tekno-Cloud üzerinden takip ediyorum.
Tekno-Cloud platformunun en sevdiğim yanlarından biri de, teknoloji ile alakalı her konu hakkında içeriğe erişebilme şansınız olması, bu insanlar sitenin isminin hakkını veriyor :). Sitede bahsettiğim kategorilerin dışında donanım, yazılım, fotoğraf-kamera, sosyal medya, güvenlik, sinema-film, internet, alışveriş, yaşam gibi kategoriler mevcut, hepsinin de içi güncel ve özgün makaleler ile zenginleştirilmeye devam ediyor.
 
Üst Alt