Tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde grapseo tarafından oluşturulan Tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 176 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı
Konbuyu başlatan grapseo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan grapseo

grapseo

Üye
Katılım
11 Haz 2020
Mesajlar
29
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
33
Konum
Diyarbakır

İtibar:

Kurumsal alana yönelik iş güvenliği konusunda ülkemiz, son dönemlerde büyük bir ilgi göstermeye başladı. Özellikle de olası durumlara yönelik korunma ve tedbirli olmak üzere danışmanlık firmaları kurumsal alanlara yönelik hizmetlerini arttırmış bulunuyor. Bunlardan biri olan Avrupa , bu alana yönelik profesyonel kadrosu ve engin deneyimi sayesinde sunmuş olduğu hizmetlerle anılmakta. Tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı alanı başta olmak üzere birçok farklı danışmanlık hizmetini de aksatmadan devam ettirmekte.


Avrupa TMGD Diğer Hizmet Alanları


İlgili danışmanlık firması , Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi Danışmanlığı, Akaryakıt İstasyonları için TMGD, TMFB, TMGD Muafiyet Belgesi, MSDS Hazırlama Hizmeti, DGR Danışmanlık Hizmeti ve Bilimsel Araştırma Projeleri TMGD Hizmetleri gibi birçok farklı hizmet aksamı bulunmaktadır.
 
Üst Alt