Takipçi Hilesi

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Takipçi Hilesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 244 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Takipçi Hilesi
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:


Instagram gibi sayılar üzerinden ilerleyen bir platform, herkesin yeteneklerini doğal bir şekilde sergileyebileceği özgür bir sahne olarak düşünülebilir. Instagram platformuna ilk kez giren ve son giren arasında pek bir fark olmamakta; her ikisinin de dikkat ettiği ve ilgilendiği nokta takipçi sayıları olmaktadır. Takipçi sayılarının arttırılabilmesi için her yolun denendiği Instagram’da kasmak da bunlardan biridir ve pek çok kullanıcının çoğu zaman başvurduğu bir yöntemdir. Özellikle takipçi sayısı konusunda oldukça fazla sıkıntı yaşayan ve bir türlü takipçi bulamayanların acil bir şekilde imdada sarıldıkları çözüm noktasıdır. Böyle bir durum keşfedildiğinde hiçbir şekilde bırakılmamakta; bu şekilde takipçi sayısı çoğaltılmaya çalışılmaktadır.

Instagram açısından kolay bir şekilde takipçi arttırmaya yaramakta; kullanıcılar takipçi hilesi sayesinde takipçilerini arttırarak daha fazla potansiyeli ve portföyü olan bir hesaba dönüşmekte ve böylece diğer kullanıcıların fazlasıyla dikkatini çekmektedir. Bu şekilde dikkat ve ilgi çeken hesaplar, diğer kullanıcıların merakını celbetmekte; böylece kullanıcı sayısı her geçen gün artabilmektedir.
 
Üst Alt