Spor Sitesine Üye Olarak

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde canakar94 tarafından oluşturulan Spor Sitesine Üye Olarak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 186 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Spor Sitesine Üye Olarak
Konbuyu başlatan canakar94
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan canakar94

canakar94

Üye
Katılım
17 Kas 2020
Mesajlar
118
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
31
Konum
İngiltere

İtibar:

Siz de Spor sitesine üye olarak donmadan maç izlenen haber siteleri kategorisinde tespit edilen bu sitenin tadını çıkarabilirsiniz! Spor haber sitesi, en başta da belirtmiş bulunduğumuz gibi PronetGaming altyapısını kullanan sitelerden biridir. PronetGaming haber siteleri, altyapısı vasıtası ile çok miktarlara sahip sitelerdir. Maç başına ortalama 300'den iddaa bahis çok haber opsiyonuyla oyuncularının değişik haberlerden çok kazanç elde edebilmesine tespit edilene sağlamaktadır. Bununla eş güdümlü 35 değişik spor bölümünde haber yapmanıza imkân vermektedir. Spor sitesi, çok miktarlı haber siteleri arasında yer alabilmektedir. 2016 senesinin başından beri hizmet veren Spor, profesyonel bir ekip ile Türkiye'de etkinlik göstermektedir. Siz de Spor sitesine üye olarak diğer haber sitelerinden çok daha çok miktarlar üstünden haber yapın!

Spor sitesi 2016 senesinde kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren lisanslı olarak Türkiye piyasasında hizmet vermekte tespit edilen Spor, Avrupa’nın en iyi lisans firmalarından biri tespit edilen Curaçao Gaming tarafından lisanslandırılmış bir haber ve ajans sitesidir. Kurulduktan kısa bir vakit sonra itimat edilir haber siteleri listesine girmeyi başarmıştır. Yalnızca almış bulunduğu lisanstan dolayı değil, yapısında bulundurmuş bulunduğu servis sağlayıcılarına baktığımızda bunu net olarak söylememiz olası. Her program şirketi her siteye yayın hakkı tanımaz tabiide. Spor haber sitesi yapısında tam 14 ajans programı, 8 canlı ajans programı ve 35 değişik spor haberleri bulundurmaktadır. Hem de altyapı servis sağlayıcısı ise PronetGaming'tir. Bu sayede oyuncularına çok miktarlar üstünden maç yapma olanağı tanır.
 
Üst Alt