Sosyal Medya Teknoloji Haberleri

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Sosyal Medya Teknoloji Haberleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 173 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Sosyal Medya Teknoloji Haberleri
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:

özellikle teknoloji konu edildiğinde kendini oldukça geliştirmiş durumdadır. Bu neden yüzünden sosyal medyada sadece teknolojik konuları gündeme getiren farklı sayfalarla karşı karşıya kalınması mümkündür. Sayfalar herkese açık şekilde yayın yaptıkları için gelişmeler takibe gerek kalmadan da temin edilebilmektedir. Yine de üzerine gelen haberleri kaçırmadan elde edebilmek adına sayfaları takip etmek insanların her daim bir adım önde olmalarını sağlayacaktır. Bu alanda gelen gelişmeler IOS ve gibi farklı konu başlıkları üzerinden de değerlendirilebilmektedir.


Teknolojik Haberler​

Haber sitelerinde yer alan teknoloji haberlerinin en güncel olanları giyilebilen ürünler üzerine olanlardır. Bu çerçevede hemen her markanın kendine ait olan bir akıllı saati bulunmaktadır. Bahsedilen akıllı saatler ilk zamanlarda adım saymak gibi kısıtlı özellikleri ile piyasaya sunulmuştur. Günümüzde ise giyilebilir teknolojik ürünler olan akıllı saatler aracılığı ile rota belirlemekten müzik dinlemeye kadar hemen her işlem gerçekleşebilmektedir. Saatlere gelen güncellemeler de internet haberleri aracılığı ile takip edilebilmektedir.
 
Üst Alt