Smm Nedir?

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Smm Nedir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 196 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Smm Nedir?
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:

Smm, social media marketing kelimelelerinin baş harflerinden oluşur. Türkçe’ye sosyal medya pazarlama olarak çevrilmiştir. Smm’nin amacı şirket, marka ya da fenomen kişilerin sosyal medyadaki hedef kitleleriyle olan etkileşimini arttırmaktır. ise hesapların görüntülenme, beğeni, takipçi ya da abone gibi şeyler için etkileşim sağlanması için kolay ve hızlı bir yoldur. Sosyal Medya Pazarlamacı Panel’i olarak Türkçeye çevrilmektedir.

içerisinde sıkça kullanılmaktadır. Smm panel belli bir ücrete tabii tutularak sosyal medyada popülerlik arttırmaya yaramaktadır. platformları ile benzerlik göstermektedir. Smm panller yalnızca İnstagram değil, Youtube, Twitter, Facebook gibi sosyal ağlarda imkan sağlamaktadır. Smm panellerde bulunması gerekli olan en önemli unsur gelişmiş APİ çekme özelliğidir. Web site trafiği çekme gibi alternatif çözümler sunması açısından sıkça tercih edilen platformlardan biridir. Tabii bu bilgilerden sonra akla ilk gelen fiyatının ne kadar olduğu oluyor. için biraz araştırma yapmak gereklidir. fiyatlarına kısa bir araştırma ile ulaşabilmek mümkündür.
 
Üst Alt