Site Ne Anlama Geliyor?

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde canakar94 tarafından oluşturulan Site Ne Anlama Geliyor? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 170 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Site Ne Anlama Geliyor?
Konbuyu başlatan canakar94
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan canakar94

canakar94

Üye
Katılım
17 Kas 2020
Mesajlar
118
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
31
Konum
İngiltere

İtibar:

Haber yapabileceğiniz alternatifler arasında, Spor sitesinin sizin karşısına Spor sanal haber hizmetini çıkardığını da göreceksiniz. Sanal haberler 4 değişik kategoride, iddaa oynamak isteyen kişilerin karşısına, yüksek miktarlar ile çıkarılmıştır. Klasik spor haberleri ya da canlı haberler ile arasındaki en ilgi çekici fark, aslında var olmayan karşılaşmalar manasına gelmektedir. Popüler grup adlarını görebilirsiniz fakat, şunlar gerçek grupların yaptığı, gerçek karşılaşmalar değildir. Oyun sağlayıcı şirketleri doğrultusundan hazırlanmış haber kategorilerini işaret etmektedir.

Yukarıda kısaca anlatıldığı gibi, sanal haber alternatifleri tamamıyla oyun sağlayıcı şirketlerinin yani altyapı şirketlerinin hazırladığı karşılaşmalar ve yarış alternatifleri manasına gelmektedir. Burada sizin karşısına 4 değişik kategori çıkarılmıştır. Esasında var olmayan, fakat makalelikler aracılığı ile uygulamalar aracılığı ile organize edilmiş karşılaşma ve yarış alternatifleri bulunmaktadır. Klasik haber zihniyeti ile oynanması mevzusu ile ilgili, hiçbir fark yoktur. Aynı haber alternatifleri geçerlidir. Yüksek haber miktarları verilmektedir. Klasik haber kupon özelliklerinin kullanılması olası olacaktır.
 
Üst Alt