Şirket Mail Kurulumu

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde the tarafından oluşturulan Şirket Mail Kurulumu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 302 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Şirket Mail Kurulumu
Konbuyu başlatan the
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan the

the

Üye
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
261
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
23
Konum
ankara

İtibar:

, firmaların kurumsal kimlikleri için önemli bir detaydır. Çünkü şirket adını taşıyan e-mail adresleri firmalara ciddi bir görünüm ve prestij sağlar. Hükümdar Bilişim ile şirket maili açıp kurumsal kimliğinizi taçlandırın.

Şirket maili almak için öncelikle ücret karşılığında bu işi yapan firmalardan, bir alan adı oluşturan domain ve bilgilerin saklamasını sağlayacak host servisi satın almalısınız. Satın alma işlemi sonrasında hostta mail hesabı kurulumu yaparak şirket mail adresi açabilirsiniz. Almış olduğunuz firma uzantılı mail hesabınıza erişmek için mail adresleriniz ile birlikte gmail, outlook, akıllı telefonlardan giriş yapabilirsiniz.

ve kullanımı müşterilerinizin firmanıza olan güvenini arttırır. Mail hesabınızın çalınması ve bilgilerin silinmesi gibi olumsuz durumların yaşanmasına engel oluşturur.
 
Üst Alt