SEO Saldırıları Sıralamaları Nasıl Etkiler?

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Webmaster Genel kategorisinde aFa tarafından oluşturulan SEO Saldırıları Sıralamaları Nasıl Etkiler? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 175 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Webmaster Genel
Konu Başlığı SEO Saldırıları Sıralamaları Nasıl Etkiler?
Konbuyu başlatan aFa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aFa

aFa

Mustafa Kemal ATATÜRK
Administrator
CEO
Teknik Admin
Katılım
19 Eki 2019
Mesajlar
177
Tepkime puanı
122
Puanları
193
Konum
İstanbul

İtibar:

SEO Saldırılarında Bağlantı Reddetme​


Florida'daki Pubcon konferansı sırasında Harry Ilsh, bir SEO saldırısı durumunda web yöneticilerine ne yapılması gerektiğini anlattı. Ilsh konuşmasında SEO saldırıları altında yüzlerce siteyle ilgilendiğini ve hiçbir durumda saldırının organik aramadan gelen sıralamalarda ve trafikte düşüşe neden olmadığını belirtti.

SEO saldırısı, rakipler tarafından yayınlanan bağlantılarda büyük bir artış anlamına geliyor.

google.jpgGoogle, bağlantı derecelendirmesine yönelik algoritmasını geliştirmek için sürekli olarak çalışmaktadır . Web yöneticilerinin bir SEO saldırısına başvurması, düşüşün gerçek nedenini aramaktan daha kolaydır, oysa çoğu durumda dahili site sorunları veya ana sıralama algoritmasının güncellenmesi sıralamalarda düşüşe neden olur. SEO saldırılarında bağlantı reddi söz konusu olduğunda, bu bir zaman kaybıdır. Google'ın algoritması, doğal ve doğal olmayan bağlantıları birbirinden ayırır. Bu nedenle bağlantılarda keskin bir artış bulursanız herhangi bir işlem yapamazsınız.

Yalnızca site manuel yaptırımlarla ilgili bir bildirim alırsa ve yönlendiren sitenin / sitelerin sahibi bağlantıların kaldırılması talebine yanıt vermezse bağlantıları reddetmeniz gerekir. Bu durumda bağlantıları reddetmelisiniz.

Web yöneticisi rakipler tarafından yayınlanan SEO bağlantılarına karşı herhangi bir işlem yapmazsa ve Google manuel yaptırımlar hakkında bildirimde bulunmazsa, en kötü durumda site sıralamalarda bir miktar artış ve trafikte bir artış fark edebilir.
 
Üst Alt