Seksten Sonra Yapabileceğiniz 13 Şey

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Cinsel Sağlık kategorisinde aFa tarafından oluşturulan Seksten Sonra Yapabileceğiniz 13 Şey başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 208 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Cinsel Sağlık
Konu Başlığı Seksten Sonra Yapabileceğiniz 13 Şey
Konbuyu başlatan aFa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aFa

aFa

Mustafa Kemal ATATÜRK
Administrator
CEO
Teknik Admin
Katılım
19 Eki 2019
Mesajlar
177
Tepkime puanı
122
Puanları
193
Konum
İstanbul

İtibar:

Seksten Sonra Uyumak veya Sarılmak Dışında Yapabileceğiniz 13 Şey
1

Pizza yiyin. Yatağın pislenmesinden endişe etmeyeceğiniz bu nadir andan yararlanın. Yemeğinizi yatakta yiyin. Hararetli bir ilişkiden sonra pizza iyi gider.
2

Temizlik yapın. İlişkiden sonra normalde nefret ettiğiniz ev işlerini yüzünüzde gülümsemeyle yapmak için mükemmel bir zamandır. Çamaşırları kaldırın veya yerleri süpürün.
3

Çağrılara ve epostalara cevap verin. Zaten yatakta olduğunuz, yapacak başka bir şeyiniz olmadığı ve3 cinsel fanteziler beş dakikalığına dikkatinizi dağıtmayacağı için çağrılara ve epostalara cevap verebilirsiniz. Hem yanınızda bunları sesli okuyabileceğiniz birisi var.
4

Birlikte Facebook’ta dolaşıp milletin durum güncellemelerine gülün. Bu, kaşık pozisyonu içermeyen harika bir bağ kurma yoludur. Her durum güncellemesinden sonra partnerinizle katıla katıla gülebilirsiniz.
5

Yeniden yapın. Bazılarımız bunu sık sık yapmaz. Cinsel dürtünüz de yüksek olmayabilir.
6

Birlikte duş alın. Seks kirli bir iştir. Sıvıları birbirinizden hemen temizleyin. Bunun sonu duşta sekse de varabilir.
7

Film veya dizi izleyin. Birlikte izlemekten hoşlanacağınız bir dizi veya film açın. Hatta üstüne yorum yapın.
8

Kelime oyunu oynayın. Seks sonrası kadar dikkat ve zihin açıklığı yaşadığınız bir zaman yoktur. Kelime oyununda toz attırma vakti. Çılgın kelimelerle hem yüksek puanlar alın hem de partnerinizin aklını alın.
9

Çıplak dans partisi. Daha yeni seviştiniz. Dans edin. Çıplak. 80’lerin, 90’ların müziklerini açın. Yeniden sevişene kadar.
10

Seks sonrası özet. Maçlardan sonra özet geçerler. Bunu sekse uyarlamamak için neden yok. Hem böylece bir dahaki sefere daha fazla skor yaparsınız.
11

Egzersiz seansı. Enerji patlamasından yararlanıp spor salonuna gidin. Şu yönden bakın: Zaten 30 dakikalık kardiyo yaptınız, o yüzden üstünlüğünüz var.
12

Yaratıcı bir şey yapın. Çizim yapın, boya yapın, müzik çalın, vb. Cinsellik perisinin sizi büyülemesine izin verin.
13

Portre fotoğraflarınızı çekin. Kızarmak gerekmez. Orgazm sonrası ışıltı güzeldir. Ateşli görünüyorsunuz ve bunun farkındasınız. Bu anı ölümsüzleştirmek elinizde.


HemenSagLik..
 
Üst Alt