Scout Teknoloji Tic. Ltd. Şti.

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde osman75 tarafından oluşturulan Scout Teknoloji Tic. Ltd. Şti. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 169 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Scout Teknoloji Tic. Ltd. Şti.
Konbuyu başlatan osman75
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman75

osman75

Üye
Katılım
5 May 2020
Mesajlar
49
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Yaş
33
Konum
adana

İtibar:

Firmamız, günden güne değişen dijital dünyanın hızına yetişebileceğiniz, , Web ve Masaüstü Uygulamaları gibi alanların tüm faydalarından yararlanabileceğiniz, teknolojinin kişisel ve toplu bir çalışma ortamında vereceğiniz hizmete; hızlı, verimli ve güvenli bir şekilde katkıda bulunabilmesini sağlayabileceğiniz en doğru adrestir. Bizlere dijital dünyanın kapılarını en güçlü ve en güvenilir şekilde aralayan , ihtiyaca yönelik uygulama ve seçeneği ile kendi alanında istenilen bilgiyi hızlı bir şekilde temin edilmesine olanak sağlıyor.

NEDEN SCOUT TEKNOLOJİ?

Firmamız ,günden güne değişen dijital dünyanın hızına yetişebileceğiniz, Mobil uygulama, Web ve Masaüstü uygulamaları, Web sitesi gibi alanların tüm faydalarından yararlanabileceğiniz , teknolojinin kişisel ve toplu bir çalışma ortamında vereceğiniz hizmete; hızlı, verimli ve güvenli bir şekilde katkıda bulunabilmesini sağlayabileceğiniz en doğru adrestir.
Bizlere dijital dünyanın kapılarını en güçlü ve en güvenilir şekilde aralayan SCOUT TEKNOLOJİ, ihtiyaca yönelik uygulama ve yazılım seçeneği ile kendi alanında istenilen bilgiyi hızlı bir şekilde temin edilmesine olanak sağlıyor.

NELER SUNUYORUZ?

Teknoloji ile paralel büyüyen ve gelişen , dijital ihtiyaçlarınıza yönelik çözüm üreten ve müşterilerimizin düşüncelerinin her zaman öncelik olduğunu savunan firmamız , kolay ara yüzü ile sizlerle daha rahat iletişim kurma olanağı sağlıyor. Ayrıca herhangi bir sorunuz olduğunda hemen ulaşabileceğiniz canlı destek ile sizi dijital dünyadan ayırmaksızın tüm isteklerinize cevap veriyoruz. Bununla birlikte e-bülten özelliğimiz ile Scout Teknoloji firması hakkındaki tüm gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.
İsteklerinizin doğrultusunda;
-Her Alanda ve Projede görsel zenginliğe sahip , kullanım ve yönetim açısından kolaylık sağlayan yönetici arayüzü ile web sitesi yapımı
-Bütün isteklerinizi karşılayabilecek ve hayalleriniz doğrultusunda ; çeşitli Mobil Uygulama Hizmetleri
-Her türlü farklı kitleye hitap edebilmeniz için biligisayar kullanıcılarına yönelik Masaüstü Uygulama Hizmetleri
-Web sitenize eklemek isteyebileceğiniz kullanıcı etkileşimlerine sahip çeşitli ve her türden Web Uygulamaları
-Verdiğimiz bu olanaklara istinaden müşterilerin ya da hitap edilen hedef kitlenin gözünde prestij kazanmalarını, firmaların saygınlığının artmasını sağlayacak olan bir kurumsal kimlik oluşturma imkanı.
-Reklamlarınızın çok geniş bir kitleye ulaşmasını ve sitenizin arama motorlarında daha öne çıkmasını garanti eden ve her zaman hizmetleriniz doğrultusunda ilk seçenek olmanızı sağlayacak Google Adwords Optimizasyon hizmetleri
-Facebook ve İnstagram reklamlarınızın size en yüksek derecede verimi sağlayabileceği Adwords Optimizasyon Hizmetleri
-İşletmeniz/Firmanızın kullanıcılar ve müşterileriniz açısından daha kolay erişim ve bilgi alabilmesi için Google My Business Hizmetleri.
En verimli , kaliteli ve en güvenilir şekilde Scout Technoloji Yazılım ve Bilişim Sistemleri tarafından size altın bir tepside sunulmaktadır.
KEŞİF Hiç Bir Zaman Bitmez...
 
Üst Alt