Sakal Ekim Merkezi

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde burcualtinsoy tarafından oluşturulan Sakal Ekim Merkezi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 23 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Sakal Ekim Merkezi
Konbuyu başlatan burcualtinsoy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burcualtinsoy
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
384
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
32
Konum
bursa

İtibar:

Site Adı
Sakal Ekim Merkezi
Site Adresi
https://smhairclinic.com/
Açıldığı Tarih
16 Mar 2022
Erkeklerin önemli bir problemi olarak bilinen sakal dökülmeleri sorununun giderilmesi adına, çeşitli yöntemler uygulanmaktadır. Erkekler için sakal, estetik görünmek adına önemi büyük olan yerlerden bir tanesidir. Sakal ekimi yapılırken, bireylerin yüz tipi ve talepleri göz önüne alınmaktadır. Bazı erkeklerin doğuştan sakalsız doğduğu için genetik sebeplere bağlı olarak sakal çıkmaması durumu söz konusu olmaktadır. Ancak daimi olarak sakalların var olması adına, sakal ekimi operasyonundan yararlanabilirsiniz. Sakalların çıkması adına çeşitli ilaç tedavilerine başvurulsa da sakal ekimi kadar kalıcı olmayacaktır. Erkeklerin estetik olarak ve psikolojik anlamda iyi hissedebilmeleri adına, sakal ekimi tedavisini tercih edebilirler. Bunun yanı sıra, erkek ve kadınlardaki saç dökülmelerinin giderilmesi adına da saç ekimi tedavisinden yararlanılabilir. Saç ekimi için ise farklı türden tedavi yöntemleri geliştirilmiştir. FUE, DHI, Glutatyan, kadın saç ekimi, hiperbarik oksijen tedavisi, PRP saç ekimi, traşsız saç ekimi gibi tekniklerden yararlanabilirsiniz.

Son zamanlarda tercih edilen kaş ekimi yöntemi de kaşlardaki eksikliklerin giderilebilmesi adına uygulanmaktadır. Kaşlarınızın daha anlamlı olması ve bakışlarınızın da aynı şekilde anlam kazanması için kaş ekimi tedavisini tercih edebilirsiniz. Kaşların yanı sıra, saçların ömür boyu gür görünmesi adına, PRP tedavisi yöntemine başvurulmaktadır. PRP yöntemi, cilt gençleştirme işlemleri için kullanılsa da saç ekiminde de etkili olan bir tekniktir. Bireylerden alınan kanın çeşitli işlemlerden geçirilerek, vücut dokularına tekrardan enjekte edildiği bu yöntem oldukça etkilidir. Estetik kaygılardan kaynaklı olarak bu yönteme başvurulduğunu söyleyebiliriz. Bu tedavi şekli, aynı zamanda, bağ, kas ve eklem gibi bölümlerin iyileşmesi adına da yapılmaktadır. Saç tedavisi yapılırken ise seyrek ve zayıf saç kökleri onarılmaktadır.
 
Üst Alt