Sailun Lastik Kullananların Dikkat Çekici Yorumları

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Sailun Lastik Kullananların Dikkat Çekici Yorumları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 572 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Sailun Lastik Kullananların Dikkat Çekici Yorumları
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:

Çin ve Vietnam’da bulunan 5 fabrikada üretilen Sailun lastik çeşitleri kullanıcılarına konforlu sürüş keyfi sunmaktadır. Yaz ve kış aylarının zemin şartları dikkate alınarak üretilmiş olan lastiklerin zemin tutuşu harikadır. Yakıt tasarrufu sağlayan lastikler dünya üzerinde 50 ülkede satılmaktadır. 50 ülkedeki kullanıcılar lastikler hakkında yorumlarda bulunmuştur. Yapılan yorumlarda kullanıcılar genel hatları ile şunlardan bahsetmektedir:

Ülkenin en iyi lastik satıcılarının önerisi üzerine kullanmaya başladığını ifade eden sürücü lastiklerden yüksek performans elde ettiğini söylüyor. Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada ülkelerinin batı kısmında test ettikten sonra alınmıştır. Testin yapıldığı konumun şartları dikkate alındığında lastiğin sonuçları dikkat çekicidir. Karlı zeminlerde tutuşu mükemmel olan lastikler yalnızca kuru kaldırımlarda hafif ıslık gibi bir ses çıkarmaktadır. Asfaltın durumuna göre bu ses çıkmamaktadır. Hafif karlı, çamurlu yollarda kullanılan lastikler her mevsim kullanıma uygun modellere sahiptir.

Bir başka sürücü ise lastikleri İsviçre’nin karlı otoyolları ve normal yollarında test ettiğini ve başarılı bulduğundan kullanmaya başladığını ifade etmektedir. Uzun yollar kat etmesine rağmen lastiklerin ilk günkü kalitesini devam ettirdiğini belirtmektedir.
 
Üst Alt