Safkan Orijinal SCR’li Satılık Alman Kurdu Yavruları

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde burcualtinsoy tarafından oluşturulan Safkan Orijinal SCR’li Satılık Alman Kurdu Yavruları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 183 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Safkan Orijinal SCR’li Satılık Alman Kurdu Yavruları
Konbuyu başlatan burcualtinsoy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burcualtinsoy
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
383
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
32
Konum
bursa

İtibar:

Günümüzde evlerinde veya yaşam alanlarında evcil hayvan besleyen birçok kişi bulunmaktadır. Özellikle bu tür yaşam alanlarında beslenen ve ailenin bir parçası olarak görülen hayvan türü ise köpeklerdir. Köpekler dünya üzerinden sahibine en sadık ve en vefalı dost hayvanlar olarak bilinmektedir. Bu köpek türleri arasında yer alan Alman kurdu ise hem atikliği hem de sadık yapısı ile dikkat çekmektedir. Bu tür köpekler daha küçük bir yavru iken alınmakta ve büyütülmektedir. Böylece daha sadık bir yapıda olması ve aileyi benimsemesi sağlamaktadır. Bu tür yavrularını ise güvenilir yerlerden almak son derece önemlidir. Çünkü satılık alman kurdu yavrularının orijinal olması yanında sağlıklarının iyi olması, bakımının tam yapılması, SCR belgelerinin olması ve uluslararası aşı pasaport olması gibi birçok farklı etken çok önemlidir. Bu tür belgeleri sizlere sunan veya sunabilecek olan firmalar ile çalışmak son derece hassas bir noktadır.

dostlarımızı sizlere en iyi şekilde ve yasal sınırlar içerisinde, orijinal ve SCR’li olarak sunan NormPet Çanakkale Köpekçiftliği ile sizlerde bu evcil sadık dostlardan birine sahip olabilirsiniz. Üstelik Alman kurdu dışında cane corso, labrador, kangal, Amerikan akita gibi farklı ırklardan da köpek yavruları tercih edebilirsiniz. Sizde hemen daha fazla bilgi almak ve iletişim için adresine gelebilirsiniz.
 
Üst Alt