Saç Boyası Seçimi Nasıl Yapılır

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Saç Boyası Seçimi Nasıl Yapılır başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 243 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Saç Boyası Seçimi Nasıl Yapılır
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:

seçimi yaparken birkaç püf noktaya dikkat ederek sizler de doğru saç boyasını elde edebilirsiniz. Kişiler cilt rengine uyum sağlamayan, saçında istedikleri sonucu elde edemeyecekleri ve memnuniyet duymayacakları saç boyalarını seçtikten sonra olumlu sonuçlarla karşılaşamamaktadır. Bu sebeple saç boyası seçimi yaparken gerek saç boyasının içeriğine gerekse saç boyasının renginin size uyum sağlayıp sağlamayacağına oldukça dikkat etmek gerekmektedir.

  • Saç boyası seçiminizi yaparken saç renginizin boyaya uyum sağlayıp sağlamadığından emin olmanız gerekmektedir. Açıcı uygulatmak istemeyen kişilerin sarı saç boyası ile sarı saçı elde edemeyeceklerinin bilincinde olması bu aşamada oldukça önemlidir.
  • Saç boyası seçimi yaparken boyanın organik saç boyası olması saçınızın ve sizin sağlığınız için oldukça büyük önem taşımaktadır.
  • kişilere herhangi bir zarar vermezken organik olmayan saç boyaları çeşitli alerjik reaksiyonlara yol açabilmektedir.
  • Saçınıza zarar verebilecek kadar yoğun içerikte olan saç boyalarından uzak durmanız oldukça önemlidir. Temiz içerikte ancak pigmenti yoğun olan organik saç boyalarını tercih edebilirsiniz.
 
Üst Alt