Sabit İşlemleri Hangi Yöntemlerle Yapılıyor?

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde canakar94 tarafından oluşturulan Sabit İşlemleri Hangi Yöntemlerle Yapılıyor? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 220 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Sabit İşlemleri Hangi Yöntemlerle Yapılıyor?
Konbuyu başlatan canakar94
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan canakar94

canakar94

Üye

İtibar:

Spor haber şirket, Costa Rica lisansına bağlıdır. Profesyonel yönetimi, eğlenceli oyunları ve geniş yelpazede sunmuş bulunduğu hizmetleriyle ülkemizde tanınmış olmayı başarıyor. Genellikle de site ödeme tekniklerinde olabildiğince güvenilir ve ayrıntılı imkânlar sağlıyor. Spor sitesinde elde ettiğiniz karları kısa zamane çekebilirsiniz. Para çekim prosedürleri kullananlara 5 dakika uğrunda yapılıyor. Fakat hesap bulgularınızın doğru olması ve bulgularınızın kusursuz olması lüzum ediyor. Yani genel olarak sitenin para çekim prosedürleri son derecede süratli ve pratiktir.

Site kullananlara para çekim prosedürler uğruna aniden bol seçenek tekniğini sunuyor. Spor şirketinin uyuşma sağladığı pek bol banka tekniği vardır. Bu banka teknikleri ise;
Banka Havalesi
Cepbank
Astropay
Ecocard
Ecopayz
Spor sitesinde elde etmiş var bulunduğunuz karları yukarıdaki yollarla çekim prosedürlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Spor sitesi üstünden para çekme isteği ortaya getirmek istiyorsanız, alt sınırları denetim etmeniz lüzum ediyor. Spor sitesindeki alt sınırları aştığınız an çekim isteğinde bulunabilirsiniz. Sitenin en az para çekim miktarı 200 TL’dir. Bu miktara göre ‘Hesabım’ seksiyonundan çekim isteği oluşturabilirsiniz.

Üst Alt