Rusça Kursu

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde vazliz34 tarafından oluşturulan Rusça Kursu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 257 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Rusça Kursu
Konbuyu başlatan vazliz34
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan vazliz34

vazliz34

Üye
Katılım
6 Ağu 2020
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
22
Konum
şişli/istanbul

İtibar:

eğitimi almak isteyen insanlar için özel olarak geliştirmiş olduğumuz teknikler ve tecrübeli öğretmenler ile hizmet veriyoruz. Avrupa dilleri öğretimi ortak çerçeve programı kapsamında vermiş olduğumuz Rusça kursları ile dinleme, konuşma, okuma, karşılıklı diyalog, yazma gibi deneyimleri kazandırmayı hedeflemekteyiz. eğitimimiz 4 kurdan oluşmaktadır.

Rusça eğitimde Communicative Approach metodu kullanılmaktadır. Derslerimizde video materyalleri ve özgün birçok doküman kullanılmaktadır. Eğitimin daha etkili olması adına beş adet sınav yapılmaktadır. Dersler daha çok konuşma ve dinleme odaklı geçmektedir. Rusça dil kursunda öncelikli amacımız öğrencilerimizin yabancı dil öğrenimini zor bir süreç olmaktan çıkarıp keyif alacakları bir ortama dönüştürmektir. Bu nedenle eğitim sistemimiz iletişimsel temellere dayanmaktadır.
 
Üst Alt