Robot Pozisyonerleri

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde burcualtinsoy tarafından oluşturulan Robot Pozisyonerleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 193 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Robot Pozisyonerleri
Konbuyu başlatan burcualtinsoy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burcualtinsoy
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
384
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
32
Konum
bursa

İtibar:

Site Adı
Robot Pozisyonerleri
Site Adresi
https://admex.com.tr/tr/
Açıldığı Tarih
14 Mar 2021
Makineleşme ve robotların insan hayatında her geçen gün daha fazla yer alması ile beraber pek çok ürün geliştirilmektedir. Robotik otomasyon sistemleri pek çok alanda kullanılsa da özellikle endüstriyel alanda daha fazla tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Robotik otomasyon sistemlerinden biri olan Gantry sistemler endüstriyel alanda kullanılan ve toplama veya yerleştirme gibi belirlenmiş görevleri yerine getiren tasarımlar olarak bilinmektedir. Üretimde kolaylık sağlayan ve üretimin daha hızlı ve verimli olmasına imkân sağlayan robotik sistemler sayesinde bugün üretim hacmi oldukça geniş bir hale gelmiştir. Bu sayede de insanların ürünlere olan ulaşımı kolaylaştırılmış ve her talebe cevap verilebilmiştir.

Robotik otomasyon sistemleri içerisinde yer alan Gantry sistemler toplama ve yerleştirme görevlerinin yanı sıra kaynak yapımında da kullanılabilmektedir. Endüstriyel üretim alanlarında kaynak yapımı oldukça yaygın bir işlemdir ve Gantry sistemler bu işlemde kullanılabilmektedir. Robot lineer kızağı, Gantry sistemler, robot pozisyonerleri gibi yeni nesil teknolojik ürün ve sistemler üretimde seri olunmasını sağlamaktadır. İnsan gücüne duyulan ihtiyacın azalması robotik sistemler sebebi ile ortaya çıkan bir durumdur ve bu sayede insan gücü daha farklı alanlarda daha verimli bir şekilde kullanılabilmekte, üretim süresi daha kısa zaman aralığına indirilebilmektedir. Admex Advanced Motion Experts firması robotik otomasyon sistemleri, Gantry sistemler, robot pozisyonerleri ve lineer kızağı gibi ürün çeşitleri ile web sitesi üzerinden müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir.
 
Üst Alt