Rektifikasyon Hesaplama Nedir?

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde burcualtinsoy tarafından oluşturulan Rektifikasyon Hesaplama Nedir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 108 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Rektifikasyon Hesaplama Nedir?
Konbuyu başlatan burcualtinsoy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan manmedia
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
382
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
32
Konum
bursa

İtibar:

Site Adı
Rektifikasyon Hesaplama Nedir?
Site Adresi
https://rektifikasyon.com/
Açıldığı Tarih
17 Eki 2021
Rektifikasyon hesaplama işlemi, doğum haritanızın saatini bulabilmeye yardımcı olan bir uygulamadır. Doğum haritaları, bireylere özel bir durumdur. Fakat doğum haritasının bireysel olabilmesi adına doğru doğum saatinin çıkarılması son derece önemlidir. Astrologların vereceği bilgilerin kişisel olması için bireylerin yönelteceği sorulara sağlıklı yanıtlar verilmesi gerekir. Çünkü verilen doğru yanıtlar, doğum saatinin doğru hesaplanmasına yardımcı olur. Rektifikasyon nedir? Denildiğinde kısacası doğum saatinizin doğrulanmasını sağlayan bir yöntem diyebiliriz. Doğum tarihiniz doğrulanırken, aynı zamanda kesinliği de sağlanır. Hayata gözlerinizi açtığınız an son derece önemlidir. Hatta seneden seneye bu durum doğum günü adı altında kutlanır. Ancak doğum saatinin de bu anlamda önemi olduğu için rektifikasyon yöntemiyle öğrenebilirsiniz.

Rektifikasyon işleminde, astrologlar tıpkı zamanda yolculuk yapar gibi geçmişe doğru ilerlerler. Geçmişte yaşamış olduğunuz her özel anın gün ve saati de sizlere sorulur. Ancak bu bilgilerin doğruluğu son derece önemlidir. Son zamanlarda, doğum saatini çok fazla merak eden kişi vardır. Bu sebeple doğum saati bilgisi alabilmeniz için geçmişte hayatınızdaki iniş çıkışların iyi ya da kötü anların tarihleri de kullanılır. Örneğin, ameliyat olma tarihi ya da çocuk sahibi olma tarihi ve benzeri gibi durumlar bu teknikte işe yaramaktadır. Genel olarak Rektifikasyon ücreti ise bütçe dostu fiyatlarla verilen bir hizmettir.
 

manmedia

Üye
Katılım
25 Eki 2021
Mesajlar
152
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
23
Konum
Türkiye
Cinsiyet
vtEvVy

İtibar:

Başarılar
 
Üst Alt