Prompter Sipariş Sitesi

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde burcualtinsoy tarafından oluşturulan Prompter Sipariş Sitesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 187 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Prompter Sipariş Sitesi
Konbuyu başlatan burcualtinsoy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burcualtinsoy
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
385
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
32
Konum
bursa

İtibar:

Site Adı
Prompter Sipariş Sitesi
Site Adresi
https://www.ankarafilmekipman.com/
Açıldığı Tarih
19 Şub 2021
Film ekipmanları günümüzde aktif olarak en çok kullanılan ve gelişen teknolojinin yanı sıra geliştirilen teknolojik cihazlardır. Film ekipmanları üretimine 2012 yılında kendi firma ihtiyaçlarına yönelik başlayan Pikolo Film zamanla bu üretim ağını geliştirmiş ve sektörde bu ürünlere olan ihtiyacı görerek kalitesi yüksek fiyatı uygun ekipmanlar üretmeye başlamıştır. Film ekipmanları denince akla gelen stüdyo ışık ekipmanları, monitörler, fon standları, fon perdeleri, tripod ve bağlantı aparatları, ekipman çantaları, Jimmy Jib gibi ekipman çeşitlerinin üretim ve satışını yapan firma bu ürün ve hizmetlerini online platform üzerinden müşterilerine sunmaktadır. Uygun fiyat yüksek kalite anlayışı ile sektörde hizmet veren firma sektör ihtiyaçlarının bilincinde olarak üretimlerini geliştirmektedir.

Film sektörünün yaygın bir hale gelmesi ve film setlerinin artması ile film ekipmanlarına olan ihtiyaçlarda artmış ve firmalar kalitesi yüksek fiyatı uygun ürün arayışı içine girmişlerdir. Pikolo Film firmalara sunduğu yüksek kalite film ekipmanları ile hizmet vermekte olan başarılı isimlerden biridir. Prompter, monitörler, butterFLY Difüzör, slider, ışık sistemleri gibi farklı ekipman kategorilerinde uygun fiyatlarla hizmet veren firma ürünlerini online platform üzerinden müşterilerine sunmaktadır. Pikolo Film’e ait web sitesi üzerinden ürünleri inceleyebilir, fiyatlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Üye olarak sepetinize ekleyebileceğiniz ürünleri yine tek tıkla kolayca sipariş vererek ürünlerin hızlı ve güvenli bir şekilde size ulaştırılmasının keyfini sürebilirsiniz.
 
Üst Alt