Projektör Cihazı ve Led Projektör

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde graphicdzyn tarafından oluşturulan Projektör Cihazı ve Led Projektör başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 213 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Projektör Cihazı ve Led Projektör
Konbuyu başlatan graphicdzyn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan graphicdzyn
Katılım
23 Haz 2020
Mesajlar
31
Tepkime puanı
2
Puanları
8
Yaş
36
Konum
antalya

İtibar:

Projektör cihazı, bir görüntüyü beyaz ekran veya duvar gibi geniş bir yüzeye yansıtan bir çıktı cihazıdır . Çok sayıda insana video veya görüntü gösterirken monitör veya televizyona alternatif olarak kullanılabilir .

Projektörler genellikle yaklaşık birkaç inç uzunluğunda olmalarına rağmen birçok şekilde ve boyutta gelir. Tavana monte edilebilir veya bağımsız ve taşınabilir olabilirler. Tavana monte projektörler, özellikle uzun bir mesafeyi yansıtanlar tipik olarak daha büyüktür. Bu tip genellikle sınıflarda, konferans odalarında, oditoryumlarda ve ibadethanelerde bulunur.

Taşınabilir projektörler, parlak bir yüzeyin (beyaz veya açık renkli duvar gibi) olduğu her yerde kullanılabilir. Çoğu projektörün, daha yeni cihazlar için HDMI bağlantı noktaları ve daha eski cihazlar için VGA bağlantı noktaları gibi birden çok giriş kaynağı vardır . Bazı projektörler Wi-Fi ve Bluetooth'u da destekler .

Ofis ve mekan aydınlatmalarında hatta ev, bahçe ve konumsal anlamda yaşantı gerçekleştirilmekte olan yerlerde kullanılmaktadır. Piyasada çok uygun maliyetlerle led projektörler satılmaktadır. İnternette led projektör cihazı üzerine araştırma yapıyorsanız bu konuda size en iyi hizmeti kimin vereceğini anlamak açısından müşteri yorumları ve hatta referanslara bakmalısınız.

Projektör cihazı ve led projektör satın almak istiyorsanız dtsturkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
 
Üst Alt