Pleksi Levha

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Pleksi Levha başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 187 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Pleksi Levha
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:

Sıcaklığa ve kırılmalara karşı dayanıklılığı çok yüksek olan akrilik maddeden oluşan pleksinin işlenmemiş halidir. Henüz şekil almamış olan pleksi levhalar bu haliyle de pek çok alanda kullanılabilmektedir.

Değişik ebatlarda ve türlü renk seçeneğine sahip olan pleksi levhalar, talebe uygun biçimde dökülüp şekillendirilebilmektedir. Yapısı gereği oldukça sağlam olan levhalar kırılmaya karşı dirençlidirler. Bu sebeple sadece reklam ve hediyelik eşya sektöründe yer almamaktadırlar.

Dekorasyon alanında da karşımıza çıkan lar, sağlam oluşuyla merdiven ve balkon korkuluklarında da kullanılmaktadır.Pleksi Levha Farklı Kullanım Alanları


Pleksi levhalar cama benzerliği ile cam kullanılan her yerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Son dönemlerde ofisler ve alışveriş merkezlerinde de yaygın olarak görülmektedir. Bankalar gibi insanlarla birebir iletişim kurulan alanlarda da, kırılmama özelliği ile tercih edilmektedir.

Pleksi levhalar kir tutmama ve kolay temizlenme özelliklerine sahiptir. Bu özelliği nedeniyle kalabalık ortamlarda rahatça kullanılabilirler. Aynı zamanda camdan daha sağlam bir yapıdadırlar. Pleksi levhalar, renkli ve renksiz olmak üzere farklı ücretlendirmelere tabidir. Daha fazla bilgi almak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
 
Üst Alt