Philips Türkiye Teknik Servis Arşivi

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde grapseo tarafından oluşturulan Philips Türkiye Teknik Servis Arşivi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 188 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Philips Türkiye Teknik Servis Arşivi
Konbuyu başlatan grapseo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan grapseo

grapseo

Üye
Katılım
11 Haz 2020
Mesajlar
29
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
33
Konum
Diyarbakır

İtibar:

Site Adı
Philips Servis
Site Adresi
https://www.teknik1servis.com/philips/
Açıldığı Tarih
1 Ocak 1970
Türkiye ve dünyada büyük bir marka değerine sahip olan Philips, ürettiği son teknoloji ev ve işyeri ürünleriyle harikalar yaratmaya devam ediyor. Özellikle de elektronik ürün dünyasında popüler bir marka değerine sahip olarak ilerleyen marka, aynı zaman da teknik servis alanında da yüzleri güldürüyor. Philips servis kapsamında tüketicilerine öncelikli olarak müşteri memnuniyeti odaklı bir yaşam olanağı sunuyor. Dayanıklı ev aletlerinden tutun, beyaz eşya ve diğer elektronik tüm ürünlerde üstün performanslı ürünler temin ediyor. Yetkili ve özel servis kapsamında da birçok uzman kişi tarafından marka bilinirliği ön planda tutularak hizmetler veriliyor.
Philips Teknik Servis Ağı
Dijital ürünlerde ülkemiz genelinde birçok farklı markaya yönelik işinde uzman ve geniş kadrolara sahip teknik servisler bulunuyor. Bu marka değerlerinden biri olan Philips teknik servis konusunda da diğer birçok markaya göre daha fazla yetkili ve özel servis ağına sahip olmakta. İstanbul, Ankara, Diyarbakır, İzmir, Bursa ve diğer tüm ülke geneli kapsamında yer alan illere ve bu illere ait ilçelerde teknik servis ağına ulaşmak mümkün olmakta.
 
Üst Alt