Panik Atak Terapisti Nişantaşı

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde burcualtinsoy tarafından oluşturulan Panik Atak Terapisti Nişantaşı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 172 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Panik Atak Terapisti Nişantaşı
Konbuyu başlatan burcualtinsoy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burcualtinsoy
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
376
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
32
Konum
bursa

İtibar:

Psikoloji insan hayatında yer alan çok önemli bir kavramdır. Her insanın kendine has özelliklerle sahip olduğu psikoloji kavramı, yine her insanda farklı tepkimelere yol açmaktadır. Her insanın kendine has sevgi belirtileri ya da öfke halleri olmaktadır. Bazıları öfkelendiğinde ağlarken bazıları ise çok sinirli olabilmektedir. Bu tamamen psikolojinin her insanda farklı işlemesinin bir sonucudur. İnsanlar pek çok farklı psikolojik rahatsızlık yaşarlar. Bunlardan biri ve en yaygın olanı ise panik ataktır. Heyecan, öfke ya da mutluluk veren haberlerin ardından kişide oluşan kalp hızlanmasına bağlı olarak gelişen panik atak tedavisi mümkün bir rahatsızlıktır. Özkan Yiğit panik atak rahatsızlığı ile ilgili tedaviler uygulamaktadır. danışmanlık merkezinde verdiği hizmet ile danışanlarının panik atak problemlerine yardımcı olmaktadır. Uzmanlığını yapmış olduğu mesleğinde olarak akla gelen ilk isimlerden biri de Özkan Yiğit’tir.

Okan Üniversitesi psikoloji mezunu olan Özkan Yiğit, bugüne dek birçok tedavi uygulamasında bulunmuş, birçok tecrübeye sahip olmuştur. Uzmanlık yaptığı mesleğinde özveri ile danışanlarının taleplerine cevap veren Özkan Yiğit, danışmanlık merkezinde danışanlarını ağırlayarak onları dinlemekte onların sıkıntılarına akılcı ve bilimsel çözümlerle yardımcı olmaktadır. Psikolojinin insan ve canlı yaşamındaki önemli konumunun bilincinde olarak, psikolojinin sağlıklı kalabilmesi ve sağlıklı düzeye getirilebilmesi konusunda pek çok farklı formülasyon uygulayan psikoterapist, çeşitli hastane ve kurumsal şirketlerde çalışma deneyimlerine sahiptir. Kişi ve çiftlere özel uyguladığı hipnoz, psikoterapi ve hipnoterapi seansları ile adından sıkça söz ettirmektedir. Panik atak gibi psikolojik rahatsızlıklara ve çiftler arasında oluşan sorunlara kulak vermekte, bunun yanı sıra intervizyon ve süpervizyon çalışmalarına devam etmektedir. Daha fazla bilgi ve randevu için hemen adresine gelebilirsiniz.
 
Üst Alt