ÖZEL WEB YAZILIMLARA SAHİP OLMANIN AVANTAJLARI

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde salazar tarafından oluşturulan ÖZEL WEB YAZILIMLARA SAHİP OLMANIN AVANTAJLARI başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 180 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı ÖZEL WEB YAZILIMLARA SAHİP OLMANIN AVANTAJLARI
Konbuyu başlatan salazar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan salazar

salazar

Üye
Katılım
24 Eyl 2020
Mesajlar
109
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
26
Konum
ist

İtibar:

Özel yazılım; firmaların kendi gereksinimleri doğrultusunda, kendi ihtiyaçlarına uygun bir şekilde tasarlanan ve ürün haline getirilen programlara denmektedir.

Hangi sektör olursa olsun her firmanın satın alabileceği uygun bütçeli standart paket yazılımları mevcuttur. İşletmelerin benzer özellikleri ve ihtiyaçları baz alınarak oluşturulan standart paket yazılımlar, sorun giderme, performans sürdürülebilirliği ve artışı için yeterli konumda bulunmamaktadır. Ayrıca bu paket yazılımlarla firmalar kullanmadıkları modüllere de sahip olmuş olurlar. Bu da firmanın yazılımdan %100 verim almasına engel olur. Tam da bu noktada ihtiyaca yönelik kişiselleştirilerek optimize edilmiş özel yazılımlı programlar işin içine girmektedir.

Neden özel yazılıma sahip olmalısınız?
Temel olarak işimizden, minimal çaba ile optimum seviyede verim alabilmek için özel yazılıma ihtiyaç duyduğumuzu söyleyebiliriz. Orta ve uzun vadedeki getirisi mevcut maliyetine göre oldukça fayda sağlayan bu yazılımlar hem mental açıdan hem de maddi açıdan rahatlık sağlamaktadır. Zamandan ve maliyetten tasarruf sağlayarak, iş süreçlerini azaltmak, personel ve müşteri memnuniyetini arttırmak ve sonradan ortaya çıkacak sorunların çözüm aşamasında çok daha efektif destek alınabilmesi gibi nedenlerle özel yazılım çözümleri kullanmak birçok açıdan firmalara yarar sağlamaktadır. Bunlara ek olarak özel yazılım çözümlerinin avantajlarını maddeler halinde sıralayacak olursak;

Teknolojinin yenilik dolu yanından faydalanmak
Hız kazanmak
Maliyeti düşürerek verimliliği arttırmak
Daha sistematik ve sürdürülebilir çalışma stili sağlamak
Şirket içi organizasyonu tek bir yerden sağlamak
Olası karmaşa ve hata oranlarını azaltmak
Veriyi en iyi ve en doğru biçimde işleme ve sunma olanağı
Farklı akıllı cihazlara sağlayabildiği uyum
İş yükünü hafifletme
Bunlar ek olarak daha birçok farklı alanda ve ihtiyaçta çözüm ve verim odaklı ilerleyen özel yazılım ürünleri şirket performansını arttıran çok önemli bir rol üstlenmektedir.

Özel Yazılım Geliştirilirken Nasıl Bir Yol İzlenir?
Müşteri taleplerinin belirlenmesi
İhtiyaç analizi
Tasarım
Kodlama
Test
Entegre etmek
Müşteri testleri
Sürüm yayınlama ve kullanıma açma
Eğitim ve Destek
Geri dönüşler


Ceviz Bilişim'in Yapmış Olduğu Bazı Özel Yazılım Türleri Nelerdir?
CRM
Emlak Gayrimenkul Yönetimi
Okul, Öğrenci ve Acente Yönetimi
Kiralama ve Satış
Kamusal Çözümler
ERP
Bilgilendirme Yazılımları (Toplu Mail ve Sms)


Neden Özel Yazılım Çözümlerinde Ceviz Bilişim'i Tercih Etmelisiniz?
Sahip Olduğu Alanında Uzman Kadrosu
15 Yıllık deneyime sahip uzman ekibi ile ihtiyaçlarınıza uygun tasarım ve yazılım süreçlerinizi belirleyerek ekonomik, geliştirilebilir ve profesyonel yazılım çözümleri üretmektedir. Bu anlamda özellikle hazırlanan özel yazılım ürününün geliştirilebilir olması, ürünün olası ihtiyaç değişimine hızlı adapte olmasına olanak tanır.

Müşteri Memnuniyet Öncelikli Satış Sonrası Destek ve Bakım Hizmeti
Ceviz Bilişim, özel yazılım ürünü ile ilgili eğitim ve garantili destek hizmeti de sunmaktadır. Firma, ilgili yazılım kullanımına hakim olana kadar firma ile ortak çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Özel yazılım ürünleri, genellikle online altyapıya sahip olmaları nedeniyle de düzenli olarak bakıma ihtiyaç duymaktadırlar. Bu anlamda Ceviz Bilişim, özel yazılım satın alındıktan sonra da ürünün gerekli bakımlarını düzenli bir şekilde yapmaktadır.
 
Üst Alt