Oyuncaklar Zararlı Mıdır?

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Oyuncaklar Zararlı Mıdır? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 175 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Oyuncaklar Zararlı Mıdır?
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye

İtibar:

Oyuncaklar her çocuğun hayatında en az bir kere bile olsa kullandığı ve oynadığı malzemelere verilen isimdir. Bu malzemeler bazen kaliteli olmakla birlikte Çin gibi büyük fabrikalara sahip ülkelerden nadirde olsa kalitesiz çıkabilmektedir. Aileler bu konuda dikkatli olmalı ve çocuklarına kaliteli oyuncaklar almalıdır. Ancak kaliteli oyuncak konusunda bir sıkıntı da şudur ki maddi yönü çok ağır olmakla birlikte güven problemi çok yüksektir. Pazarlarda bile görebileceğiniz oyuncaklar artık her yerde satılmaktadır. Bakkallarda bile satışı yapılan oyuncakları sizin müdahaleniz olmadan bile çocuğunuz erişebilir ve satın alabilir. Bu konuda çocuklarını bilinçlendirmesi gereken ailelere çok büyük yük düşmektedir.

Kız çocuklarının çoğunlukla tercihi olan bebekler TSE damgalı olmalıdır. TSE damgalı olan ürünler Türk Standartlarına uygun ürünler olmakla birlikte güvenilir malzemeden yapılmaktadır. Bu damgaya sahip olan her ürünü rahatlıkla alabilir çocuklarınıza oyunlarda kullandırabilirsiniz. konusunda erkek çocukları da büyük isteklidir. Erkek çocuklarının ise tercihleri arasında olan arabalar, silahlar dikkatle alınmalı ve kullanımı kesinlikle gözetim altında yapılmalıdır. gibi ürünleri de bulabileceğiniz bu büyük sektöre her mağazadan ve internet üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Üst Alt